Як пов'язати жилетку спицями. Як пов'язати модну желетку спицями.

У шафі кожної жінки, наступної модним тенденціям, повинен бути хоча б один в'язаний жилет. Це прекрасне доповнення урізноманітнює ваш основний гардероб і зігріє взимку. В'язаний жилет можна перетворити на модну річ за допомогою стрічок або декоративних гудзиків.
Вам знадобиться
  • 300 г маслинової пряжі, 20 г меланжевої пряжі, гачок №2,5, спиці №4
Інструкція
1
Щоб зв'язати жилетку спицями 46 розміру візьміть 300 г. оливковою пряжі, 20 г. квіточки, гачок №2,5, спиці №4. Щільність в'язання складе: 22 ряду х 17 петель = 10 х 10 см.
2
Для спинки наберіть 70 петель і зв'яжіть гумку 8 см. В останньому ряду додайте 8 петель і потім в'яжіть лицьовій гладдю полотно в 26 см. Закрийте петлі для пройм, пров'язуючи кожен другий ряд згідно схемі 1 х 3п, 1 х 2п , 1 х 1п. Пров'яжіть полотно пройм розміром 19 см. Для виконання скосів плеча закрийте петлі з двох сторін, пров'язуючи кожен другий ряд за схемою 3 х 3п і 2 х 4п. Для горловини одночасно з плечима закрийте 5 центральних петель, далі з кожною внутрішньої сторони зменшуйте в третьому ряду по схемі 1 х 2п і в наступному ряду по схемі 1 х 1п. Спинка готова.
3
Для лівої полички наберіть 64 петлі і зв'яжіть гумкою 8 см, в заключному ряду рівномірно додавши 6 петель. Далі зв'яжіть полотно лицьовій гладдю висотою 26 см, продовжуючи ліві 18 петель в'язати гумкою для планки. Перед планкою дві петлі пров'язуйте меланжевими нитками, тоді ви отримаєте малюнок у вигляді поздовжньої лінії. Для пройми закрийте петлі за схемою 1 х 4п, 1 х 2п, 1 х 1п. Виконайте горловину і скіс плеча як на спинці. Ліва поличка готова.
4
Праву поличку зв'яжіть симетрично лівою. На планці виконайте петлі для великих гудзиків. Для цього закрийте 4 петлі, а в наступному ряду наберіть їх знову. Замість гудзиків можете пришити стрічки.
5
Зберіть разом усі деталі жилета. Для коміра по вирізу горловини наберіть 72 петлі і зв'яжіть 12 см гумкою з меланжевої пряжі. Пройми рукавів обв'яжіть меланжевой пряжею. Пришийте гудзики або стрічки.
Корисна порада
Якщо ви хочете пов'язати жилетку спицями на розмір більше або менше, то на початку в'язання кожної деталі набирайте на дві петлі більше або менше.