Як записати образ cue.

Cue являє собою образ музичного диска. І як будь-які інші образи, цей формат можна записати на звичайний диск і відтворювати його за допомогою музичного центру або іншого відповідного пристрою. Правда, процес запису cue-файлів має свою специфіку.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - програма Foobar2000;
  • - програма Nero.
Інструкція
1
Перш ніж почати запис, вам необхідно провести конвертування файлу. Для цього вам знадобиться програма Foobar2000. Цей програвач можна легко знайти в інтернеті. Скачайте його і встановіть на свій комп'ютер.
2
Запустіть програвач. Тепер потрібно додати образ cue в меню програми. Для цього натисніть File, після чого в меню виберіть Open Audio. Потім вкажіть шлях до папки, в якій збережений cue-файл. Виберіть його. Далі в меню виберіть цей образ. Відкриється список треків.
3
Виділіть всі треки. Далі виберіть Convert to. В якості кінцевого формату виберіть WAV. З'явиться вікно. У цьому вікні вкажіть бітрейт натисніть OK. У наступному вікні вкажіть папку, в якій будуть збережені результати декодування, і натисніть ОК. Почнеться процес декодування. Чекайте його завершення.
4
Тепер пройдіть в папку, яку ви обрали для збереження декодованого файлу. Відкрийте cue-образ за допомогою будь-якого текстового редактора. У третьому рядку прописано розширення файлу. Воно повинно бути WAV. Якщо розширення інше, то пропишіть правильне, тобто WAV. При виході збережіть зміни.
5
Для наступних дій вам потрібна програма Nero. Скачайте з інтернету одну з її найновіших версій і проінсталюйте на жорсткий диск. Вставте чистий CD-диск в привід комп'ютера. Запустіть програму і виберіть Nero Burning ROM.
6
Далі клікніть по Recorder і пройдіть на Burn Image. Вкажіть шлях до cue-образу (саме до того образу, який ви конвертували і в якому змінювали його розширення). У наступному вікні виберіть швидкість запису диска. Для вірності краще вибрати мінімальну швидкість, щоб ймовірність помилки була невисокою. Почніть запис. Чекайте завершення операції. Після цього вийміть диск з приводу. Тепер образ записаний на диск.