Як встановити ліжко в спальні.

Близько третини всього свого життя людина проводить уві сні, а стало бути - в ліжку. Як же встановити ліжко в спальні таким чином, щоб сон був глибоким і спокійним, а відпочинок - повноцінним? Китайське вчення фен-шуй дає досить докладні рекомендації з цього питання.
Інструкція
1
Відповідно до фен-шуй, ліжко слід встановлювати подалі від дверей. При цьому людина, що знаходиться на ліжку, повинен бачити вхід, а не розташовуватися до нього спиною. Таке розміщення спального місця дає відчуття безпеки і захищеності.
2
Намагайтеся встановити вашу ліжко таким чином, щоб її узголів'я було направлено на схід чи північ. Добре, якщо спинка ліжка стикається зі стіною або шафою. У дитячих кімнатах ліжко повинна стояти у кутку.
3
Не рекомендується встановлювати ліжко в приміщеннях з похилою стелею або важкими стельовими балками. Вважається, що ці місця накопичують «депресивну» енергію. Якщо, все-таки, необхідно обладнати спальне місце саме в такій кімнаті, то для пом'якшення негативного впливу рекомендується використовувати балдахін.
4
Не слід встановлювати ліжко близько до вікна - вважається, що це може призвести до неспокійного, переривчастих сну через постійної циркуляції енергії через віконний отвір.
5
Якщо ваше ліжко встановлена ізножьем до дверей, і поміняти це розташування неможливо через особливості планування вашої квартири - обов'язково встановіть яку-небудь перешкоду між спальним місце і дверним отвором. Згідно з фен-шуй, таке розташування носить назву «позиції смерті». Прийнято вважати що сон на ліжку, встановленої таким чином, забирає вашу життєву енергію.
6
Не можна встановлювати ліжко біля стіни, за якою розташована шахта ліфта або сходи.
7
Не встановлюйте ліжко напроти дзеркала - це може негативно вплинути на здоров'я. До того ж, вважається, що таке розташування сприяє виникненню конфліктів між партнерами. Слід врахувати, що наявність у спальні двох і більше дзеркал може сприяти підвищеній дратівливості і виникнення головного болю.