Як знайти дешевий тур.

Багато людей люблять подорожі, комфортний відпочинок і з нетерпінням чекають відпустки. Коли наближається довгоочікуваний відпочинок, бувають неприємно здивовані цінами на туристичні путівки. Однак існує безліч способів відправитися на відпочинок недорого. Як же знайти дешевий тур?
Інструкція
1
Намагайтеся спланувати свою відпустку заздалегідь. Чим раніше ви визначите дати поїздки, тим краще. У туроператорів існують акція - «раннє бронювання». За такої акції ви зможете знайти тур на 30-40% дешевше, ніж в останні дні перед самим відпусткою.
2
Попросіть агента туристичної фірми пошукати спеціальні акційні пропозиції по країнам або готелям, так звані - СПО. Або самі займіться моніторингом СПО на сайтах провідних тур операторів. По спецпропозиції можна придбати тур дешевше на 20-40% від його звичайної вартості.
3
Скористайтеся варіантом - «гарячий тур», якщо ви володієте міцними нервами. Підготуйте заздалегідь список туроператорів і сайтів, на яких будете відслідковувати гарячі тури. Можна звернутися безпосередньо до них з проханням пошукати палаючі путівки. На такому турі можна заощадити близько 50%.
4
Не ведіться на першу пропозицію. Ви повинні розуміти, що фірма зацікавлена продати вам тур якомога дорожче. Попросіть розповісти агента про бюджетні варіанти розміщення і відпочинку. Не погано буде, якщо ви заздалегідь пошукаєте інформацію на інтернет-форумах про своєму напрямку і цінової категорії готелів.
5
Будьте в курсі різноманітних туристичних новинок або попросіть в агентстві розповісти вам про рекламні турах. Як правило, ціни на тури в відкрилися готелі і на нові маршрути в рекламних цілях не високі.
6
Замовте тур через інтернет. Багато туристичні компанії надають істотні знижки (5-15%) при самостійному бронюванні туру онлайн.
7
Візьміть відпустку в міжсезоння. Для кожного напряму є календар високих і низьких цін. Наприклад, найбільш вигідні ціни на тури по Європі - рання весна і пізня осінь. Туристи люблять відвідувати європейські країни влітку, щоб насолодитися пам'ятками при гарній погоді. Або відвідайте екзотичні країни південно-східної Азії не взимку, а влітку або восени. Не такий страшний сезон дощів, як «його малюють», зате ціни на готелі та авіа перельоти в «не сезон» значно падають.
Зверніть увагу
Для любителів екстремального відпочинку є й інші способи знайти тур дешевше - наприклад, вибрати країну, де щойно стався природний катаклізм або спостерігаються атаки акул. Але все-таки, намагаючись заощадити, не варто впадати в такі крайнощі.