Як відновити вилучені файли iphone. відновлення видалених файлів iphone 4.

Iphone - унікальний пристрій. Це не тільки мобільний телефон, але і повноцінний комп'ютер, упакований в пристрій вельми невеликих розмірів. Iphone поставляється разом з програмним забезпеченням. Є й корисна утиліта для відновлення видалених даних iTunes.
Вам знадобиться
  • - доступ до апарату.
Інструкція
1
Підключіть iphone до вашого комп'ютера за допомогою кабелю, що йде разом з пристроєм в комплекті. Кабель має інтерфейс USB, і ви можете підключати його в будь-який USB-порт на корпусі комп'ютера. Як правило, дані технології повинні підключатися до персонального комп'ютера послідовно, оскільки неправильна експлуатація може привести до серйозних наслідків. Спочатку підключіть кабель до апарата, а потім до персонального комп'ютера, і дочекайтеся автоматичного визначення системою.
2
Запустіть програму iTunes, якщо вона не активувалася автоматично при підключенні iphone. У лівій області вікна програми знаходиться піктограма iphone - клікніть по ній правою кнопкою миші, щоб викликати меню. Виберіть пункт «Відновити з резервної копії», щоб почати процес відновлення. Вкажіть місце зберігання резервної копії. Якщо ви працюєте в сучасній операційній середовищі Windows 7, то шлях буде таким: Users - Ім'я користувача - AppData - Roaming - Apple Computer - MobileSync - Backup.
3
Створити резервну копію даних, що зберігаються на iphone, можна за допомогою тієї ж програми iTunes. Для цього запустіть програму iTunes, підключіть iphone до комп'ютера і почекайте, поки програма визначить наявність підключеного пристрою. Потім виберіть пункт «Синхронізувати», і додаток створить копію файлів на комп'ютері вінчестера.
4
Варто врахувати, що відео-файли великого об'єму (більше 2 гігабайт) не потрапляють в процес синхронізації і в резервну копію відповідно. Збережіть їх вручну за допомогою вбудованого в програму iTunes диспетчера файлів. Намагайтеся створювати копії важливих даних, так як часто віруси видаляють інформацію на персональному комп'ютері і всіх інших пристроях, які були до нього підключені.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Hs-CSliKtks
Зверніть увагу
Щоб відновити iPhone з резервної копії потрібно виконати кілька нескладних дій. 1. Підключити телефон і запустити додаток iTunes. 2. У розділі «Пристрої» вибрати iPhone. 3. За допомогою правої клавіші миші знайти функцію «Відновити з резервної копії». 4. Вибрати резервну копію і натиснути «Відновити».