Як закріпити панелі пвх. Як ставити стінові панелі пвх.

Для того щоб виконати обробку приміщення панелями ПВХ зовсім не потрібно займатися попередньою підготовкою стін. Вам не доведеться вирівнювати їх, видаляти стару фарбу або шпалери. Облицювання панелями є найбільш «чистим» способом обробки приміщення.
Вам знадобиться
  • - панелі ПВХ;
  • - фурнітура для панелей;
  • - дерев'яні бруски;
  • - саморізи;
  • - дюбелі;
  • - перфоратор;
  • - викрутка або шуруповерт.
Інструкція
1
Найчастіше панелі встановлюються на монтажну планку. Між стіною і облицюванням повинно залишитися невеликий простір. Рекомендується його заповнювати ізоляційним матеріалом. Завдяки йому покращиться звукоізоляція. Варто відзначити, що навіть без додаткової ізоляції панелі здатні знижувати рівень шуму в приміщенні.
2
Для монтажу панелей необхідно заздалегідь запастися дерев'яними або ПВХ брусками. Вони будуть каркасом для стінових панелей. Бруски прикріпіть до стін. Розташовуйте їх на відстані 50 см один від одного. Кріпити найкраще шурупами або гвинтами. Якщо ви вирішили встановити панелі під кутом до підлоги, то бруски розташовуйте щільніше один до одного. В іншому випадку короткі панелі в кутах стіни буде дуже проблематично закріпити.
3
Прибийте бруски до стіни перпендикулярно напрямку, в якому будуть встановлюватися панелі ПВХ. Далі визначте кут, з якого будете починати монтувати панелі. Рекомендується рухатися від лівого кута до правого. У ньому встановіть куточок. Закріпити його можна цвяхами або металевими скобами. Аналогічним чином закріплюється і стельовий плінтус, якщо панелі ПВХ будуть монтуватися до стелі.
4
Вставте панель в куточок. Для цієї мети є мала кріпильна полку панелі. Потім прикріпіть стінну панель до дерев'яного брусу. Використовуйте для цього цвяхи або скоби. Встановіть наступну пластикову панель. Врахуйте, вони повинні щільно прилягати одне до одного.
5
При необхідності ви можете використовувати внутрішні кути і фінішні елементи ПВХ. З їх допомогою досить просто можна обробити будь-які кути або місця, в яких панелі примикають до прорізів. Варто відзначити, що остання в ряду стінна панель буде вщелківается в паз кута тільки із зусиллям. ПВХ панелі не потребують додаткової фіксації.