Як замінити помпу в пральній машині. Як замінити насос на пральній машині.

Як правило, заміна зливного насоса потрібно пральній машині один раз на 3-4 роки. Слід знати, що цей вид ремонту вимагає професійної підготовки і повинен виконуватися фахівцями сервісних центрів. Eсли ви впевнені в своїх силах, можна спробувати замінити помпу самостійно.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - шуруповерт;
  • - плоскогубці
Інструкція
1
Вимкніть агрегат від мережі. Посуньте машину і встановіть таким чином, щоб доступ до неї виявився відкритим.
2
Відкрутіть болти, що фіксують верхню панель пральної машини. Посуньте панель до задньої стінки і, трохи піднявши, від'єднайте від корпуса.
3
Витягніть дозатор миючих засобів з гнізда. Викриття кріпильні болти, розташовані в бункері.
4
Акуратно від'єднайте засувки, розташовані у верхній частині панелі управління пральної машини. Демонтуйте панель.
5
Відкрийте дверцята машинки і знайдіть хомут, що фіксує манжету на передній стінці. Дістаньте хомут. Для цього необхідно підчепити пружину, розташовану на ньому, за допомогою плоскої викрутки. Від'єднайте край манжети від стінки пральної машини.
6
Відкрийте декоративну панель, за якою знаходиться фільтр насоса. Отвинтите болт кріплення нижньої - цокольній - панелі. Обережно нахиліть панель вліво. Почувши клацання, від'єднайте її від корпусу.
7
Відкрутіть болти кріплення передньої панелі пральної машинки. Візьміться за нижню частину передньої стінки, потягніть її на себе, посуньте вгору і від'єднайте від корпуса.
8
Вимкніть дроти. Від'єднайте патрубок бака і зливний шланг від «равлики», послабивши хомути. Отвинтите кріпильний болт, що фіксує насосну камеру на корпусі машини. Запам'ятайте або позначте положення насоса. Вийміть помпу в зборі з «равликом». Ретельно очистіть посадочне місце.
9
Вставте нову помпу в установче отвір. Переконайтеся в тому, що насос щільно увійшов в посадочне гніздо.
10
Проведіть збірку пральної машини в зворотному порядку. Слід врахувати, що хомути кріплення зливного шланга і патрубка необхідно встановлювати строго на ті ж місця, не зміщуючи іх.Проверьте пральну машинку на герметичність.
Зверніть увагу
Методика заміни помпи в пральній машині може відрізнятися в залежності від конструкції і марки агрегату.