Як відкрити фірму в Чехії.

У Чехії склалася сприятлива обстановка для створення власного бізнесу та ведення підприємницької діяльності. У Чеській Республіці будь-який малий і середній бізнес підтримується державою, що й приваблює іноземців. У той же час відкриття фірми в Чехії - це перший крок до розвитку свого бізнесу. Більш того, це чи не найнадійніший спосіб отримання посвідки на проживання в країні.
Вам знадобиться
  • - довідки про відсутність судимості;
  • - офісне приміщення;
  • - стартовий капітал.
Інструкція
1
Для початку отримаєте довідку про несудимість з Чеської Республіки та з країни, в якій ви є громадянином.
2
Знайдіть офісне приміщення або домовтеся про отримання юридичної адреси. Після цього від власника нерухомості отримаєте договір, виписки з Торгового реєстру та Кадастру нерухомості. Адреса прописки може збігатися з юридичною адресою, але при перевірках вам необхідно буде показати робоче місце, яке підтверджує використання частини квартири в якості робочого офісу.
3
Далі зверніться до нотаріуса і отримаєте нотаріальну запис, де ви підпишіть Статут товариства з обмеженою відповідальністю. Також вам нададуть виписку із зазначенням частки кожного з власників, якщо засновників у вашій компанії буде декілька. На цьому етапі слід вже вирішити, хто стане директором фірми.
4
Ідіть з отриманої нотаріальної записом в банк, де вам потрібно буде покласти статутний капітал фірми на спеціальний рахунок.
5
Подайте заяву в Торговий реєстр разом з усіма документами, які ви отримали у нотаріуса і в банку.
6
Рішення про відкриття фірми приймається протягом двох тижнів. Залишається лише дочекатися результату, який буде вам доставлений в письмовій формі за тією адресою, яку ви вказали в якості юридичної.
7
Після отримання дозволу на ведення діяльності поставте фірму на облік у податкову службу.
Зверніть увагу
Собівартість всієї процедури становить близько 1000 євро, однак необхідно врахувати витрати на перебування в країні, оскільки ви навряд чи зможете зробити всю роботу швидше, ніж за 2 тижні. Щоб уникнути більшої частини процедури оформлення, при наявності достатньої кількості коштів можна придбати готову фірму. Варто відзначити, що витрати на відкриття фірми вимагають набагато менше фінансових витрат, ніж при імміграції в будь-яку країну, яка традиційно надає можливості для відкриття власного бізнесу.