Як визначити розмір одягу.

Розміри не є універсальними. Вони залежать не тільки від країни-виробника, а й від лекала, яким користуються дизайнери певної марки. Крім того, ми худнемо або поправляємося, іноді ростемо, часом міняємо стиль одягу, і звичні розміри не підходять для лекала нових марок.
Вам знадобиться
  • Кравецькі сантиметр
  • Папір, олівець
  • Конверт розмірів одягу
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - це прийти в магазин і приміряти одяг на себе, але іноді ми поспішаємо або купуємо її через інтернет. Тут не обійтися без вимірювань.
2
Спочатку необхідно поміряти ріст. Зніміть взуття, притуліться до вертикальної поверхні (наприклад, до одвірка) і відзначте на ньому розташування вашої маківки. Виміряйте відстань від підлоги до позначки.
3
Тепер виміряйте обхват грудей - обхопіть рулеткою спину і зведіть її спереду так, щоб вона пройшла через найбільш виступаючі точки вашої грудей.
4
Обхват талії вимірюється навколо талії. Не потрібно напружувати м'язи при вимірі або натягувати рулетку.
5
Обхват стегон вимірюється через найбільш виступаючі точки сідниць і стегон. Щоб переконатися, що ви все зробили правильно, опустіть і підніміть сантиметр, не відпускаючи пальці з раніше обраної позначки.
6
Довжина рукава вимірюється від хребетної кісточки на шиї до зап'ястя, рука при цьому повинна бути трохи зігнута.
7
Обхват шиї вимірюється через нижні точки, близько виступаючих ключичних кісточок.
8
Для того щоб точно виміряти ширину плеча, а так же довжину ноги, найкраще скористатися вже готової одягом, тієї яка на вас відмінно сидить.
9
Виміряйте плечової шов на сорочці - це буде ширина плеча.
10
Виміряйте довжину брюк від верху до краю штанини, не враховуючи пояса. Якщо будете вимірювати на тілі, то слід простягнути сантиметр від кісточки збоку на стегні до кісточки на щиколотці.
11
Знайдіть таблицю розмірів одягу того бренду, який ви хочете придбати. Як правило вони містяться в каталогах, на сайтах і в спеціалізованих магазинах. Порівняйте цифри, які ви записали з цифрами, відповідними розмірами і виберіть найбільш підходящий вам.
Корисна порада
В спірних випадках робіть вибір на користь більшого розміру.