Як оформляти титульний лист книги.

До оформлення титульного аркуша книги існують певні вимоги. Титульний лист повинен містити набір даних, і оформлені ці дані повинні бути особливим чином. Дані правила введені для уніфікації оформлення книг.
Вам знадобиться
  • Програма Microsoft Word.
Інструкція
1
Вкажіть надзаголовні інформацію вгорі аркуша. В неї зазвичай входить найменування організації або компанії, від імені якої здійснюється дане видання, а також серія і номер випуску книги, якщо ведеться нумерація. Ви можете вказувати будь-яку інформацію, яку вам захочеться бачити в електронному документі. Намагайтеся не скорочувати назви, і скрізь правильно ставити розділові знаки, щоб надалі було зрозуміло, про що саме написано.
2
Вкажіть заголовкові відомості книги. В них входять прізвище та ініціали (або прізвище та ім'я) автора, а також назва книги. Ця інформація є найважливішою, і тому виділяється особливо: зазвичай використовується досить великий шрифт, іноді стилізований. Це необхідно для виділення автора і назви на сторінці титульного аркуша.
3
Вкажіть підзаголовних інформацію. В цьому розділі зазвичай пишеться так званий «підзаголовок», якщо такий є у книги, який пояснює сенс назви твору. Також тут можуть бути дані про укладача книги або перекладача, номер випуску або серії.
4
Титульний лист книги може містити зображення, марку або логотип видання або самого видавництва. Титульний аркуш також може розміщуватися на двох сторінках - тобто на повному розвороті книги. Для художньої літератури не існує строгих критеріїв оформлення, на відміну від літератури наукової або навчальної.