Як перейти на англійську.

Переходити на англійську розкладку клавіатури доводиться досить часто навіть тим, хто не володіє цією мовою. Точніше буде сказати не «на англійську», а «на латиницю», так як крім слів англійською мовою латиницею доводиться набирати і слова інших західно-європейських і американських мов. Перемикати розкладку можна кількома способами.
Інструкція
1
Використовуйте поєднання клавіш, призначене операції перемикання мови введення в установках вашої операційної системи. За замовчуванням при інсталяції ОС Windows найчастіше в налаштування записується комбінація клавіш alt + shift. Інші можливі варіанти - поєднання клавіші ctrl + shift або клавіша «Е» (в англійській розкладці - знак наголосу `). Якщо потрібно змінити це поєднання, то відповідне настроювання шукайте через Панель управління. Відкрийте її, вибравши відповідний пункт у головному меню, виберіть розділ «Мови і регіональні стандарти» і на вкладці «Мови та клавіатури» натисніть кнопку «Змінити клавіатуру». Перейдіть на вкладку «Перемикання клавіатури", клацніть по кнопці «Змінити поєднання клавіш» і виберіть влаштовує вас варіант перемикання розкладок.
2
Використовуйте відповідну іконку в області повідомлень панелі завдань (в «треї») - вона показує поточну мову введення поєднанням букв ru/en. Клацання по цьому значку лівою кнопкою миші викликає на екран контекстне меню, в якому можна вибрати один зі встановлених в операційній системі мов (включаючи і англійська).
3
Ця іконка не обов'язково повинна розташовуватися в області повідомлень, ви можете помістити її в будь-який зручний місце екрану і вона завжди буде розташовуватися поверх всіх відкритих вікон. Для цього, клацнувши іконку лівою кнопкою, виберіть у контекстному меню рядок «Показувати мовну панель». За замовчуванням панель буде поміщена в лівий верхній кут екрану - мишкою перетягнути за лівий край в найбільш зручне місце. Якщо виникне необхідність повернути панель на колишнє місце в треї - клацніть по значку «Згорнути» в її правому верхньому куті.
4
Встановіть програму, яка вміє автоматично розпізнавати мову введення і самостійно перемикати мову з російської на англійську і назад. Це буває дуже зручно, якщо вам доводиться часто набирати двомовні тексти. До таких програм відносяться, наприклад, Punto Switcher, Keyboard Ninja та інші.