Як друкувати в pdf файл.

Починаючи з 2008 року формат pdf (Portable Document Format) став відкритим і тепер для його використання не потрібно спеціального дозволу корпорації-творця (Adobe Systems). Це призвело до того, що опції збереження різних документів у файли цього формату з'явилися у великій кількості програм. Є можливість збереження в pdf-файли і в широко використовуваних програмних продуктах корпорації Microsoft.
Інструкція
1
Використовуйте текстовий процесор Word з пакету офісних програм Microsoft Office для збереження документів у форматі pdf. Це найпоширеніший на сьогодні редактор текстів, тому цілком імовірно, що й для вас цей варіант буде найбільш зручним. Запустіть текстовий процесор і завантажте в нього документ, який потрібно зберегти у форматі pdf - діалог завантаження можна відкрити за допомогою клавіш ctrl + o. Не обов'язково джерелом бути файл у форматі doc, ви можете використовувати файл будь-якого формату, з яким здатний працювати текстовий процесор - наприклад, текстові файли txt і rtf, веб-сторінки htm, html і mht, і т.д.
2
Викличте діалог збереження документа, вибравши в меню Word пункт «Зберегти як». Розкрийте список, що випадає в поле «Тип файлу» і виберіть у ньому рядок PDF. Після цього набір полів в діалозі збереження зміниться - в нього додадуться чекбокси, за допомогою яких ви можете вибрати стандартний або оптимізований варіант збереження pdf-документа. Додасться і кнопка («Параметри»), за допомогою якої можна отримати доступ до додаткових налаштувань збереження документа. Заповнивши все необхідне, наберіть назву зберігається документа і виберіть місце зберігання. Потім натисніть кнопку «Зберегти» і ваш документ буде конвертований в формат pdf.
3
Використовуйте Microsoft Office Word і для збереження нетекстових документів в pdf-форматі. Наприклад, якщо потрібно конвертувати будь-яке зображення, то створіть у текстовому процесорі новий документ (ctrl + n), розкрийте в меню вкладку «Вставка» і в групі команд «Ілюстрації» натисніть кнопку «Малюнок». У розкрився діалозі відшукайте файл, що містить потрібну картинку, і двічі клікніть її. Відрегулюйте розміри і положення зображення на аркуші, а потім збережіть з розширенням pdf тим способом, який описаний в попередньому кроці.