Як навчитися танцювати румбу.

Румба - чуттєвий, запальний, пристрасний танець. Він живе в серцях мільйонів людей, заворожує випадкових глядачів і чарує навіть байдужих до танцювального мистецтва.
Вам знадобиться
  • - дзеркало;
  • - музика;
  • - зручний одяг
Інструкція
1
Не лякайтеся, думаючи, що освоїти даний танець вдома не під силу. Це не так. Достатньо мати величезне бажання, завзятість і працьовитість. Через деякий час ви зможете продемонструвати бажаючим основи румби, а, можливо, і підкорити своїм виконанням глядачів.
2
Встаньте перед великим високим дзеркалом і включіть музику. Ваш одяг не повинен сковувати рухів.
3
Пам'ятайте, головне рух румби - рух стегнами. При цьому важливо те, що спочатку виконується крок, а потім переноситься вага тіла на шагнувший ногу.
4
Займіть вихідне положення. Для цього станьте прямо, розслаблено. Вага рівномірно розподіліть між двома ногами. Підніміть голову і підборіддя вгору.
5
Уявіть, що ви стоїте в лівому нижньому куті уявного квадрата. Зробіть повільний крок лівою ногою до верхнього лівого кута квадрата. Перемістіть вагу тіла на ліву ногу. Здійсніть швидкий крок правою ногою до правого верхнього кута квадрата і перенесіть на цю ж ногу вага тіла. Швидко підтягніть ліву ногу до правої.
6
Відробіть ще один крок румби. Так само уявіть себе стоїть в нижньому лівому куті квадрата. Тепер повільно перемістіть праву ногу в нижній правий кут квадрата. Після цього швидко переставте ліву ногу назад до нижнього лівого кута квадрата. Підтягніть праву ногу до лівої.
7
З'єднайте два цих кроку. В результаті у вас вийде необхідне для румби погойдування стегнами. Кроки - основний рух даного танцю. Міняйте їх кількість, напрям і швидкість. Румба - парний танець, тому зручніше тренуватися відразу з партнером.
8
Додайте в танець емоції, грайте ними, зображуючи то ніжність, то жорстокість, то любов, то ненависть. Від ваших рухів повинна виходити пристрасність, агресія, печаль, нетерпіння.
Зверніть увагу
На сьогоднішній день існують кубинська, бальна, циганська і африканська румби. Всі ці танці мають спільне коріння, але вони є досить різними за характером рухів і по музичному супроводу.
Корисна порада
Румба - це не просто танець пристрасті. Це танець нещасної, нерозділеної любові. Танцюрист зобов'язаний це розуміти, щоб правильно піднести глядачеві свої емоції.