Як поміняти тен в машинці. Як поміняти нагрівальний елемент на стірательной машині lg.

Алгоритм дій при заміні нагрівального елемента в пральній машині знаходиться в залежності від марки та моделі агрегату. Як приклад можна розглянути заміну Тена на пральній машині з фронтальним завантаженням Ariston.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - новий нагрівальний елемент;
  • - ключ;
  • - рідке мило або рідину для миття посуду
Інструкція
1
Переконайтеся, що пральна машина відключена від електричної мережі. Злийте залишки води.
2
Відсуньте машинку і встановіть її таким чином, щоб отримати вільний доступ до її задній стінці.
3
Отвинтите кріпильні болти, розташовані на кришці в цокольній зоні машини. Демонтуйте кришку.
4
Уважно розгляньте і запам'ятайте розташування проводів. На бічних клемах знаходяться контакти харчування - фаза і нуль. Зазвичай, це дроти синього і червоного кольору. На середньої клеми розташований дріт заземлення. Як правило він жовто-зеленого кольору. Між контактами живлення і корпусу знаходиться роз'єм датчика температури. Для того щоб не переплутати дроти при складанні, рекомендується замалювати або сфотографувати їх положеніе.Аккуратно від'єднайте всі дроти від нагрівального елемента.
5
Злегка послабте гайку, розташовану в центрі Тена, за допомогою спеціального ключа. Болт з гайкою фіксують гумовий ущільнювач, службовець для герметизації з'єднання. Утопите кріпильні елементи всередину. Завдяки цьому ущільнювач ослабне і ви зможете витягти ТЕН.
6
Візьміть плоску викрутку і, піддягаючи їй нагрівальний елемент, вийміть його.
7
Змастіть прокладку нового нагрівального елемента рідиною для миття посуду або рідким милом. Це спростить установку Тена.
8
Встановіть новий нагрівальний елемент. Для цього необхідно вставити його в бак і злегка надавити на нього. Переконайтеся в тому, що ТЕН увійшов в гніздо і його далекий край зачепився за направляючу скобу.
9
Затяните гайку. Підключіть електричні дроти. Перевірте правильність підключення, звіряючись зі зробленим раніше фотографією або малюнком.
10
Увімкніть пральну машину і переконайтеся в герметичності з'єднань. При необхідності, затягніть сильніше гайку натягу.
11
Встановіть задню кришку, закріпивши її болтами. Поставте пральну машину на місце.
Зверніть увагу
Сучасна пральна машина є складним електронним пристроєм, тому її ремонт рекомендується довіряти професіоналам.