Як розмістити споруди на ділянці. в'їзд на ділянку зі сходу.

Від розміру ділянки залежать габарити всіх будов. Якщо ділянка невелика, важливо використовувати кожен його куточок. При проектуванні ділянки необхідно правильно визначити місце для будинку і господарських будівель. Зупиніть свою увагу на компактному варіанті. Це дасть можливість розбити квітники, створити зону відпочинку і розмістити споруди.
Інструкція
1
Проведіть аналіз території. Намітьте розташування її функціональних зон: житлової, господарської, зони відпочинку. Розташування котеджу на ділянці визначає місце всіх інших будівель. Зупиніться при виборі на проекті з південною орієнтацією будівель. Це забезпечить кімнатах і зоні відпочинку велика кількість сонячного світла. Гараж і головний вхід у будинок спроектуйте з північного боку ділянки. В'їзд на ділянку - з боку головного входу. Заплануйте гараж в одному блоці з господарськими будівлями (майстерні, сараєм). Це найбільш зручне розміщення підсобних будівель, що не вимагають багато світла. Щоб не займати землю, влаштуйте в'їзд в гараж з боку вулиці.
2
Залиште найзатишнішу частину території для зони відпочинку. Використовуйте ландшафтні переваги ділянки: дерева, струмочок, нерівності. Встановіть альтанку ближче до будинку і прикрасьте її кучерявими рослинами. Дворові будівлі розмістіть так, щоб сховатися від сусідських поглядів і створити видимість усамітнення. Літню кухню поставте глухою стіною в сторону сусідів. Лазню або сауну розмістіть ближче до джерела води.
3
Теплицю і квітники розмістіть на сонячній стороні ділянки так, щоб вони тягнулись із заходу на схід. Компостні площадки і ями - поблизу, але у бічній межі ділянки. Якщо ви утримуєте звірів або птахів, вольєри теж будуть в цій зоні. Туалет видаліть від будинку на відстань не менше 15 метрів. Але між будівлями на вашій території і кордоном з сусідами відстань повинна бути не менше 7,5 метрів. Підшукайте місце для собачої будки. Якщо дозволяє територія, зробіть для собаки довгий вольєр уздовж усього паркану. При плануванні колодязя, його розміщення намітьте подалі від компостних куп і туалету.
Корисна порада
Якщо спроектувати споруди на ділянці під одним дахом, ви отримаєте економію грошових коштів і земельного простору.