Як зняти з одягу магніт. магніт на одязі.

Магніти на одяг кріплять в магазині в цілях запобігання можливого злодійства товару. При покупці касир знімає бирки з речей за допомогою спеціального пристосування, але як же велико може виявитися здивування, якщо розпакувавши річ вдома, ви виявите, що продавець через недогляд залишив магніт на одязі.
Інструкція
1
Оговтавшись від подиву, ви задасте собі класичне запитання: «Що ж робити?» Адже річ, оснащена таким «бонусом», абсолютно непридатна до використання. Як це не банально прозвучить, але найкращим виходом у такій ситуації буде ще один похід в магазин з купленою річчю і касовим чеком. Продавець в цьому випадку сам зніме магнітну бирку, і можливо навіть вибачиться або запропонує невеликий бонус як компенсацію втраченого часу.
2
Але що ж робити, якщо річ була куплена у відпустці, а магніт ви змогли виявити тільки вдома, або з якої-небудь іншої причини у вас немає можливості повернутися в потрібний вам магазин. Можна, звичайно, зайти в блізлежайшіе магазини і попросити продавців увійти у ваше становище, але шансів, що вам підуть назустріч небагато. По-перше, це може бути строго заборонено внутрішнім статутом магазину, по друге їх пристрій для зняття бирок може просто не підійти до вашого магніту, і зусилля виявляться витраченими даремно. Чи не пробуйте розбити магніт молотком або впливати на нього інший грубою силою. Усередині магніту може перебувати незмивна фарба, якою ви безповоротно зіпсуєте річ.
3
Але вихід є. Ви можете спробувати зняти бирку самостійно, і все, що вам для цього буде потрібно - це сильний магніт. Найкраще для цієї мети підійде магніт, витягнутий з неробочого жорсткого диска. Зламаний диск в разі потреби можна придбати на розвалі або радіоринку рублів за 50. Зазвичай магніт приклеєний до корпусу, тому заженете лезо тонкого, але міцного ножа між пластинкою і корпусом і прикладіть деяке зусилля. Відокремлений магніт прикладіть до торця опуклою частини бирки, в більшості випадків бирка відразу без проблем знімається. Якщо з першого разу нічого не вийшло, то переверніть магніт і піднесіть його до бирці іншим полюсом. Можливо, магніту не вистачає сили, тому доведеться пошукати більш сильний, але зазвичай вищеописаний спосіб спрацьовує без жодних проблем і звільнена річ протягом пари секунд стає придатною до використання за прямим призначенням.
Уявіть, що ви купили одяг в магазині, обладнаному захистом від несанкціонованого винесення товару. Але через неувагу з вашої покупки забули зняти магнітну бирку . Тепер ви стаєте щасливим володарем штанів з магнітною міткою, від якої вам належить якось позбавитися. Як зробити це без клопоту?
Інструкція
1
Магнітна бирка конструктивно являє собою насадку з металевим штирем і капсулами з фарбою. В наскрізні прорізи внутрішнього конуса вставлені кульки, які фіксують металевий штир. Цим штирем протикається одяг.
2
Коническая форма застосовується не випадково: якщо потягнути за штирок, то кульки глибше увійдуть в конус, в ту частину, яка звужується; при цьому штир буде зафіксований ще надійніше. Для більшої надійності внутрішній конус з кульками притискається пружинкою. Вся конструкція розташовується всередині пластмасового корпусу.
3
Не варто намагатися розбити бирку молотком або використовувати інше механічне зовнішній вплив. Справа в тому, що всередині магніту, як правило, знаходиться незмивна фарба, тому так ви просто зіпсуєте куплену річ.
4
Щоб зняти бирку з одягу, її притуляють до потужного магніту. На зовнішньому і внутрішньому конусі виникає магнітне поле різної полярності, внутрішній конус виштовхується нагору, а кульки розпрямляються і звільняють штир.
5
Якщо ви вважаєте, що самі з такою справою не впораєтеся, або під рукою у вас немає потрібного магніту, то найпростіше повернутися в магазин з набутою там річчю (чек на покупку також прихопіть). Попросіть продавця звільнити куплену вами річ від непотрібного додаткового аксесуара. Найімовірніше, вам негайно допоможуть і принесуть свої вибачення.