Як встановити міні "Оперу" на Sony Ericsson. Яка опера на цей телефон sony ericsson k750i 7 оперу.

Телефони Sony Ericsson чудово оптимізовані для роботи з додатками java. Установка їх проста і інтуїтивна, цей процес займає кілька хвилин. Установка браузера Opera Mini практично не відрізняється від установки інших програм.
Інструкція
1
Установка Opera Mini займає лічені хвилини. Для її початку, відкрийте стандартний браузер телефону Sony Ericsson і зайдіть на сайт m.opera.com. На сайті автоматично визначиться модель вашого телефону, і вам буде запропоновано завантажити інсталяційний файл.Еслі у вас немає можливості скачати Opera Mini за допомогою мобільного інтернету, зробіть це з комп'ютера. Даний спосіб трохи складніше, проте він може обійтися вам дешевше.
2
Підготуйте інсталяційний файл браузера, який необхідно буде скопіювати в пам'ять телефону. Для цього пройдіть по посиланню http://www.opera.com/mobile/download/pc/, потім виберіть марку і модель свого мобільного телефону, після чого скачайте підібраний для вашого пристрою файл. Зверніть увагу, що інсталяційний файл для телефону Sony Ericsson повинен мати розширення .jar.
3
Підключіть телефон Sony Ericsson до персонального комп'ютера. Для цього використовуйте йде в комплекті data-кабель, попередньо встановивши драйвера на ПК. Один кінець data-кабелю вставте в гніздо телефону, а інший в usb-інтерфейс комп'ютера. В телефон при цьому відкриється спеціальне меню для вибору режиму його роботи при підключенні до комп'ютера. Для продовження натисніть на кнопку «Передача файлів». Телефон Sony Ericsson визначиться операційною системою як два знімних диска - флеш-карта і пам'ять телефону. Відкрийте будь-який з цих сумних дисків і знайдіть в ньому папку «Інше» ("Other"). Скопіюйте з пам'яті комп'ютера і вставте в даний каталог інсталяційний .jar файл Opera Mini, завантажений раніше. Після цього відключіть телефон від комп'ютера.
4
Увімкніть телефон і відкрийте в ньому диспетчер файлів. Зайдіть в папку «Інше» та знайдіть в ній jar-файл Opera Mini. Запустіть його, після чого стартує установка, яка займе кілька секунд. По завершенні установки запустіть браузер.