Як зробити валентинки з дітьми. Валентинки для дітей.

Передсвяткову суєту в домі діти почувають особливо гостро. Вони не можуть залишитися байдужими до підготовки і прагнуть активно в ній брати участь. Настільки природне бажання можна використовувати з користю для всіх. Наприклад, при підготовці до дня Святого Валентина або до весілля старшої сестри разом з дитиною зробіть листівки або кулончики - валентинки.
Вам знадобиться
  • - щільна кольоровий папір;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - всілякі дрібниці для прикраси - намистини, бісер, лелітки, шматочки стрічок і тканини;
  • - солоне тісто;
  • - водоемульсійна фарба;
  • - червона гуаш або акрилова фарба;
  • - шило;
  • - тасьма.
Інструкція
1
Зробіть найпопулярнішу валентинку - листівку. Вона може бути як у формі сердечка, так і прямокутної. Почніть з найпростішої. Якщо у вас аркуш формату А4, розділіть його навпіл, а потім ще раз навпіл. Дитині можна доручити розрізати папір по намічених вами лініях.
2
Доручіть дитині скласти листівки вдвічі. Поясніть, що робити це потрібно дуже акуратно, поєднуючи бічні сторони. Інакше валентинка вийде кривої.
3
Разом з малюком намітьте малюнок. Обговоріть, чим ви будете прикрашати листівку. Обов'язковим елементом є сердечко. Його можна вирізати з червоного паперу і наклеїти. Якщо ви робите кілька таких листівок, намалюйте сердечко на товстому картоні і виріжте. Доручіть дитині обвести його кілька разів і викроїти елементи аплікації. Дуже підходять відповідні за кольором папір з клейовим шаром і самоклеюча плівка. Покажіть вашому помічникові, як ними користуватися і поясніть, що спочатку треба вирізати заготовку, потім акуратно відокремити паперовий шар, накласти сердечко на листівку так, щоб не вийшло зморшок і складок.
4
Використовуйте для прикраси залишки стрічок, тасьомок, мішури. Наприклад, можна викласти сердечко з підходящого за кольором шовкового шнура і приклеїти по контуру. Підійдуть і різнокольорові блискітки.
5
Валентинку можна зробити і у вигляді кулона. Зробіть солоне тісто. Змішайте сіль і борошно в рівних кількостях, додайте води і розмішайте до отримання однорідної маси. Поставте тісто в холодильник (але не в морозилку) години на два.
6
Зліпити з солоного тіста сердечко. Покажіть дитині, як робити тонкі падлюка. Можна, наприклад, розкачати тонкий корж, а потім вирізати з неї предмет потрібної форми. Використовуйте будь-який знайомий вам метод ліплення.
7
Зробіть в кулоні 1 або 2 отвори. Єдине отвір повинен розташовуватися трохи нижче впадинки. Якщо їх два, то проколіть виступи. Залиште виріб на повітрі на добу, щоб воно просохнуло. Можна його спекти в духовці, при температурі близько 50 ° С.
8
Валентинку можна пофарбувати гуашшю або акриловими фарбами. Попередньо краще її заґрунтувати водоемульсіонкой, але можна цього і не робити, фарба і так триматиметься добре. Прикрасьте валентинку на свій смак і Протягніть в отвори тасьму.