Як зав'язати шарф на пальто.

Купили собі пальто, але сумніваєтеся в правильності обраного кольору? Якщо обміняти пальто можливості немає, просто зв'яжіть до нього яскравий шарф, який буде відволікати увагу від невдалого кольору пальто.
Вам знадобиться
  • пряжа, спиці, пальто
Інструкція
1
Будь-яке, навіть скромне по виду пальто, можна вигідно подати за допомогою шарфа. Причому шарф - це не тільки елемент декору, але й захист від ангіни та інших простудних захворювань. Шарф можна купити, але можна і зв'язати. Зв'язаний самостійно шарф хороший тим, що можна вибрати фактуру пряжі, колір і фасон на свій смак. Не кажучи вже про довжину: ви можете зв'язати шарф зовсім маленький, а можете на скільки вистачить ниток, хоч десятиметровий.
2
На спицях кулю в'язати дуже легко. Якщо хочете шарф товстий, то купите букльовану пряжу, а спиці візьміть не тонше четвертого номера. В'яжіть англійської гумкою або простий гладдю, хоча це вже не так цікаво. Чи не стягуйте петлі, нехай шарф буде об'ємним, але повітряним. Цікавий варіант використання ниток декількох забарвлень. Можна переплітати їх або чергувати, вийде яскравий шарф, який взимку ви будете носити з пальто, а навесні - з курткою, кольору-то підходять.
3
Прикрасити шарф можна довгою бахромою, вона чудесно виглядає у вітряну погоду. Хоча і в безвітря теж нічого. Бахрому зробити дуже просто: складіть нитку навпіл, і гачком простягніть її через самий кінець шарфа. Простягнуту нитку всуньте зворотним кінцем з утворену петлю і затягніть. Для бахроми можна використовувати нитки контрастного цвета.Связанний самостійно шарф можна подарувати коханій людині як знак прояву до нього вашої турботи.
Корисна порада
Навіть якщо процес в'язання манить вас дуже сильно, надмірно не захоплюйтеся - десятіметорвий шарф кілька незручний в шкарпетці.