Як створити музику електро.

Завдяки появі комп'ютерних технологій та інтернету для створення музики, а тим більше електронної, стало зовсім не обов'язково мати музичну освіту, вміти грати на музичних інструментах і знати нотну грамоту. Головне - мати хороший слух, відчуття ритму, добре розбиратися в тому музичному стилі, в якому хочеться творити, і вміти користуватися комп'ютером.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - аудіосистема або хороші стерео-навушники;
  • - програма Fruity Loops Studio.
Інструкція
1
Скачайте і встановіть на свій комп'ютер останню версію програми Fruity Loops Studio, яка чудово підходить для створення електро-музики, вона дуже популярна серед електронних композиторів і володіє зручним інтерфейсом. Пробного періоду вам цілком вистачить для освоєння програми, пізніше ви зможете придбати ліцензію.
2
Вивчіть центральну область вікна програми, де розташовуються «патерни» - тимчасові відрізки, які ви можете заповнювати звуковими семплами, з яких у підсумку вийде ритмічна мелодія. Потренуйтеся зі стандартними інструментами: ударні, бочка і т.д.
3
Додайте потрібні плагіни, відібравши їх зі списку в меню «Канали». Найчастіше використовуються синтезатори 3хОsc, Sytrus і TS404, і вам вони також знадобляться найбільше, тому що вони додають клавішні і хордові, опрацьовують бас-лінію. Пограйте синтезаторами, змінюючи положення регуляторів частоти звуку.
4
Натиснувши F5 ви побачите праворуч вікно плейліста, в який потрібно буде поміщати готові патерни в тому порядку, який необхідний для отримання повноцінного треку. Патерни розміщуються, як деталі конструктора: спочатку йдуть перкусії, потім поступово наростає бочка, після чого під баси програються створені вами патерни, які містять в собі основну тему треку і вставки вокалу.
5
Закінчивши працювати з плейлистом, натисніть F9. Відкриється панель мастерингу створеного вами треку. Тут ви можете додати до своєї доріжці звукові ефекти, які додадуть їй унікальності і зроблять її більш привабливою на слух. У списку звукових ефектів вибирайте ті, які найбільш підходять до вашого треку.
6
Закінчивши мастеринг, відкрийте "Головне меню" і виберіть команду "Експортувати в MP3". Так ви збережете свій трек в найпопулярніший формат, після чого зможете прослухати його на будь-якому носії, передати для ознайомлення друзям і близьким або викласти в мережу.
Корисна порада
Використовуйте для поширення своїх творінь соціальні мережі. Існує безліч прикладів того, як талановиті, але невідомі музиканти та діджеї ставали популярними завдяки Вконтакте або Facebook.