Як перевірити виробника телефону. Як перевірити країну виробника ipad за серійним номером.

На російському ринку існує велика кількість «сірих» телефонів, які були нелегально ввезені в країну. Такі пристрої іноді мають проблеми з якістю або часто пристосовані для роботи в інших мережах. Виробника можна перевірити за спеціальним номером IMEI або по наявності певних маркувань на корпусі або упаковці.
Інструкція
1
Введіть на цифровій клавіатурі телефону комбінацію клавіш "* # 06 #» в режимі введення телефонного номера. На екран виведеться 15-ти значний число, яке і є IMEI.
2
Подивіться на 7 або 8 позиції цього номера. Якщо дані значення «02» або «20» це значить, що телефон зроблений в Арабських Еміратах і володіє досить поганою якістю. Якщо номери «08» або «80», то виробником є Німеччина. Цифрами «01» або «10» вказується, що телефон був зроблений в Фінляндії, а якщо в 7 і 8 позиції номера написано «00», то це означає, що телефон був зібраний на заводі виробника, що дуже добре. Пристрої, які містити в даному положенні число «13», були вироблені в Азербайджані і можуть загрожувати здоров'ю користувача через надзвичайно низької якості.
3
Подивіться на коробку апарату. На ній не повинно бути ніяких написів з назвами іноземних операторів стільникового зв'язку (наприклад, Orange або Vodafone). На коробці повинні бути наклеєні логотипи ССЕ і РСТ, які наносяться також під батареєю пристрою.
4
Подивіться на список підтримуваних мов телефону. Обов'язково повинен бути вказаний російську мову. В комплекті повинна поставлятися повністю перекладена інструкція, яка видрукувана на якісному папері.
5
Гарантійний талон забезпечує обслуговування в сертифікованому сервісному центрі і повинен бути якісно видрукуваний повністю російською мовою. До талону прикладається список авторизованих СЦ, які присутні у великих містах і регіонах.
6
IMEI, який написаний на наклейці за акумулятором, повинен збігатися зі значенням, яке виводиться на екрані в результаті запиту «* # 06 #».
Зверніть увагу
У кожного телефону існує власний набір аксесуарів, які включаються в комплект пристрою. Мінімальний можливий набір - апарат, батарея, зарядний пристрій та інструкція. Спочатку пристрій має лежати окремо від акумулятора.
Купуючи стільниковий телефон, не кожен замислюється про країну його виготовлення. Зрозуміло, що більшість телефонів, що продаються на території Росії, виробляється в Китаї. Але Китай Китаю відрізняється. Великі концерни з виробництва побутової техніки та електроніки переводять свої виробництва на територію Піднебесної через дешеву робочої сили. Але виробники роблять це легально, будують заводи. А за якістю складання там стежать часто суворіше, ніж звичайно, щоб не впустити реноме підприємства.
Інструкція
1
Однак, китайці - народ кмітливий. І разом з якісними, «фірмовими» стільниковими країну наповнили підробки, виконані настільки майстерно, що відрізнити їх можна тільки за серійним номером або IMEI (International Mobile Equipment Identity). Це 15-розрядне число, що є міжнародним ідентифікатором мобільного устаткування, цей код унікальний для кожного стільникового телефона.Первие вісім цифр IMEI описують модель і країну походження телефону. Причому, перші 6 цифр є кодом моделі телефону TAC (Type Approval Code). Потім слідують 2 цифри - код країни виготовлювача FAC (Final Assembly Code). Наступні 6 цифр означають серійний номер телефону SNR (Serial Number). Залишилася цифра є запасним ідентифікатором SP (Spare), вона обчислюється на основі попередніх цифр, за спеціальним алгорітму.Ітак, країна-виробник телефону описується 7-ий і 8-ий цифрами IMEI. Наприклад, 67 - США, 19 \ 40 - Великобританія, 80 - Китай.
2
Визначити країну-виробника телефону можна і по штрих-коду телефону, по перших двох цифрах. І, звичайно, країна-виробник позначена на упаковці телефона і в супроводжуючих його інструкціях і документах. Там пишеться і штрих-код, і IMEI телефону. Однак будьте уважні, іноді він не збігається з оригінальним IMEI. В цьому випадку перед вами підробка.
3
Дізнатися IMEI телефону можна дуже просто. Наберіть на клавіатурі * # 06 #, і на екрані відіб'ється IMEI вашого телефону. Якщо телефон з двома сім-картами, тоді на дисплеї будуть два IMEI.
4
Також IMEI телефону можна знайти, і найголовніше, порівняти з екранним варіантом, під акумулятором телефону. Зніміть задню кришку та акумулятор, на корпусі телефону є наклейка, на якій написаний IMEI телефону, а також вказаний орган сертифікації даного товару в Росії РСТ.
5
У IMEI телефону є ще одна функція. При крадіжці або втраті телефону оператор мобільного зв'язку на ваше прохання може заблокувати телефон. Блокування виробляється саме за даними IMEI.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kfH4DWQYFsc