Як вивести пляму з паперу. плями від кави на папері.

Одне незручне рух руки і ось - на важливих документах розпливлися огидні плями від кави або чаю. Розпустувалася дитина схопив дорогу книгу брудними пальчиками. Неохайний знайомий залишив масляні відбитки на улюбленому романі. Знайомі ситуації? Не турбуйтеся - все ще можна виправити!
Вам знадобиться
  • Глибока і широка миска
  • Паперові рушники
  • Вощеная папір
  • Столовий оцет
  • Хлорний відбілювач
  • Перекис водню
  • Суха порошкова глина
  • Праска
Інструкція
1
Щоб видалити плями від кави, змішайте 3/4 частини столового оцту і 1/4 частина води в глибокій і широкій міске.Лучше всього для таких цілей підійдуть кювети - пластикові ванни для проявки фотографій.Замочіте заплямовані сторінки так, щоб вони просочилися целіком.Достаньте папери з миски. Почніть промокати їх білими паперовими рушниками, міняючи їх на сухі, у міру намокання. Продовжуйте доти, поки рушник не залишиться практично сухім.Еслі плями все ще видно, змішайте 1/3 хлорного відбілювача з 2/3 склянки води. Візьміть стару чисту м'яку зубну щітку, занурте в розбавлений відбілювач і акуратно потріть пляму. Знову видаліть вологу паперовими полотенцамі.Положіте сторінки вашого документа або книги між двома листами вощеного паперу і пропрасуйте їх праскою. Праска повинна бути виставлений на низьку або середню температуру.
2
Якщо ви хочете видалити плями від чаю, то слід опустити папери в, розведену водою в пропорції один до двох, перекис водню. Дати їм просочитися розчином, а потім прополоскати в суміші з рівних частин гідроксиду кальцію і дистильованої води.Дальнейшій порядок дій такий же, як і у випадку з кавовими плямами. Висушити папери паперовими рушниками. Протерти в'їдаються плями розчином хлорного відбілювача. Промокнути і просушити праскою через вощений папір.
3
Для видалення жирних плям вам знадобиться суха порошкова біла гліна.Разведіте глину водою в пропорції один до одному.Добавляйте потроху води, не забуваючи розмішувати, поки не вийде густа паста.Нанесіте пасту на жирні плями і дайте їй засохнути. На це може знадобитися близько 4-5 часов.Аккуратно, паперовим рушником або м'якою щіткою, відчистите глину з бумагі.Оставьте оброблені листи в «компресі» з паперових рушників ще на добу.
Зверніть увагу
Всі ці способи не підходять для виведення плям з рукописних документів або з документів з чорнильними печатками.
Корисна порада
Суху порошкову глину можна купити в аптеці або в магазині, у відділі косметичних товарів. Зверніть увагу на те, щоб в глині не було ніяких добавок.