Як перейти на інсулін.

Інсулін - це єдиний гормон, який знижує вміст глюкози в крові. Недолік цього гормону в організмі призводить до розвитку у людини цукрового діабету. У цьому випадку для покращення стану людини необхідно ставити ін'єкції інсуліну.
Інструкція
1
Купуючи інсулін в аптеці для лікування захворювання цукрового діабету, зверніть увагу на його характеристику, тривалість дії, дату виготовлення та дозування. Обов'язково перевірте, щоб шприц, за допомогою якого будете робити ін'єкції, відповідав розмірам флакона з інсуліном. Перед тим як перейти на інсулін, переконайтеся в необхідності введення ін'єкцій.
2
Пам'ятайте, ін'єкції з інсуліном можна виробляти в область живота, передньої поверхні стегон, верхньої третини плеча. Майте на увазі - інсулін буде всмоктуватися швидше, якщо поставити його в підшкірну клітковину живота, а не в область плеча. Найбільш повільно інсулін всмоктується з області стегон. Це допоможе правильно регулювати час прийому їжі після того, як ввели інсулін.
3
Не забувайте вчасно ставити ін'єкції інсуліну, оскільки це може виявитися причиною гіпоглікемії і різкого погіршення вашого самопочуття. Для переходу на інсулін можете скористатися шприц-ручкою, але тут теж не забувайте про відповідність ампули з типом шприц-ручки. Всі ці правила допоможуть уникнути вам різних ускладнень і проблем.
4
Якщо дозволяють матеріальні можливості, перейдіть на інсулін за допомогою сучасного зручного пристрою - інсулінової помпи, відомої як терапія з безперервним підшкірним введенням інсуліну. Переходячи з режиму багаторазових ін'єкцій на безперервне підшкірне введення інсуліну за допомогою помпи, проконсультуйтеся з висококваліфікованим лікарем-ендокринологом. Бажано, щоб ендокринолог був сертифікованим по помпової інсулінотерапії, так як існують різні моделі інсулінових помп. Порадьтеся з вашим лікарем, як правильно підібрати інсулінову помпу саме для вас, адже саме в чому успіх даного лікування буде залежати від нього.