Як знизити амілазу. Як знизити амелазу у дитини 6 років.

Амилаза (діастаза) виробляється секреціями підшлункової залози, слинної залозою та іншими органами, які належать до травній системі людини. Підвищення рівня амілази є небезпечним сигналом для організму. Як знизити її рівень?
Інструкція
1
Якщо кілька днів відчуваєте легке нездужання, головний біль, порушення сну, зниження апетиту, біль у завушній області, то зверніться в районну поліклініку до терапевта для консультації. Лікар дасть направлення на аналіз сечі і клінічний аналіз крові.
2
Здайте кров і сечу рано вранці. На наступний день результати аналізів будуть готові. Якщо аналіз покаже підвищений рівень амілази, то терапевт зможе діагностувати ураження слинної залози, хвороба паротит («свинку»). На 5 день хвороби з'являються нудота і блювота, які свідчать про запалення підшлункової залози. Лікування паротиту та панкреатиту направлено на купірування больових синдромів та профілактику ускладнень.
3
Лікар призначить вам лікарські препарати, які знімуть спазми в протоках і поліпшать відтік жовчі з підшлункової залози. До таких препаратів належать панкреатин, но-шпа, баралгін, димедрол і діазолін. До того ж, ці ліки мають противорвотное і заспокійливу дію.
4
Намагайтеся дотримуватися постільного режиму. Обмежте фізичні навантаження, менше спілкуйтеся з колегами, родичами, друзями, щоб уникнути емоційних сплесків на період запалення підшлункової залози. А «свинка» взагалі є інфекційним захворюванням. Побудьте 10 днів в ізоляції від інших людей. Якщо підвищений рівень амілази був спровокований гострим приступом, то краще проводите курс лікування в стаціонарі під суворим контролем лікарів щоб уникнути ускладнень.
5
Більше спите (8-10 годин). Кожен день виходите на прогулянку. Дотримуйтеся дієти: не переїдайте, не вживайте алкоголь, виключіть гострі, кислі, консервовані продукти, шоколад і каву. Такий режим попередить повторне запалення підшлункової або слинної залоз, а, значить, і підвищення рівня амілази.