Як відкрити флешку з Лінукса.

Відкриття знімних носіїв практично у всіх операційних системах відбувається у порядку, аналогічному їх запуску в Windows. Однак Linux - досить непроста в налаштуванні операційна система, і тут можуть виникнути проблеми з відкриттям носіїв.
Вам знадобиться
  • - драйвера для вашого комп'ютера.
Інструкція
1
Переконайтеся, що всі USB порти на вашому комп'ютері робітники. Вставте знімний USB-носій до відповідного порт вашого комп'ютера. З автозапуску виберіть варіант відкриття диска. Якщо цього не сталося, відкрийте директорію computer:///і виберіть потрібне для відкриття пристрій. Відкрийте оглядач файлів на даному носії.
2
Якщо ваше пристрій не розпізнається системою, спробуйте встановити драйвера. Це дуже часто зустрічається проблема в Linux, часто необхідне для роботи програмне забезпечення для підтримки роботи пристроїв доводиться інсталювати окремо, незважаючи на те, що деякі збірки мають в настановних файлах пакети драйверів.
3
Відкрийте у вашому браузері сторінку пошуковика і введіть «Драйвер USB 2.0 для Linux». З відкрилися результатів пошуку виберіть відповідний вам і завантажте його на ваш комп'ютер. Найкраще вибирайте для скачування той файл драйвера, під яким маються позитивні відгуки.
4
Інсталює програмне забезпечення для підтримки USB в ваш комп'ютер. Перезавантажте операційну систему і вставте знімний носій в роз'єм для підключення USB пристроїв. Відкрийте його в будь-якому файловому менеджері, встановленому на вашому комп'ютері.
5
Якщо не допомогла установка драйвера USB, спробуйте оновити драйвер материнської плати. В крайньому випадку перевірте його наявність на вашому комп'ютері і сумісність з операційною системою. Найкраще виконайте переустановку, скачавши попередньо оновлену версію сумісного програмного забезпечення, після чого перезавантажте комп'ютер і підключіть до нього знімний диск.
6
Перевірте ваш знімний накопичувач на працездатність, підключивши його до іншого комп'ютера. Також спробуйте підключити інший пристрій USB До вашого комп'ютера. Якщо результат буде той же, переустановите операційну систему, вибравши інший дистрибутив для інсталяції.
Корисна порада
При установці драйверів в ос Linux завжди перевіряйте їх сумісність.