Як фарбувати верхню повіку.

Макіяж - це справжнє мистецтво. Якщо використовувати всі наявні для цього кошти акуратно і правильно, ви просто перетворитеся, ваш погляд стане глибоким і виразним, а недоліки зовнішності сховаються. Найбільшу увагу при створенні макіяжу приділяється очам, а саме - верхній повіці.
Інструкція
1
Перед тим як фарбувати верхню повіку, необхідно накласти шар, який стане основою для вашого макіяжу. Для того щоб тіні лягли рівно, важливо правильно підібрати засіб, який стане основою. Якщо ви користуєтеся рідкими тінями, то краще використовувати крем, а якщо сухими - прозору пудру. Якщо зробити навпаки, то косметика просто збереться в грудочки.
2
Тепер виберіть самий світлий відтінок тіней з вашої палітри і нанесіть його на верхню повіку до брови або до складки, як вам більше подобається. Сухі розсипчасті тіні наносять аплікатором або пензлем і ними ж розтушовують, а рідкі можна і нанести і розтушувати теплими пальцями. Так текстура тіней стає більш м'якою і легше лягає на повіку. Вся поверхня верхньої повіки покривається тінями в напрямку від внутрішнього куточка ока до зовнішнього.
3
Оберіть яскравий контрастний відтінок, або самий темний тон у вашій палітрі. Яскраві кольори наносять тільки в центр верхньої повіки, щоб не переборщити. Темні тіні можна наносити як в центр, так і у зовнішній кут ока. Світлий відтінок при цьому повинен займати лише одну третю частину поверхні століття, ближче до перенісся.
4
Растушуйте кордон між квітами. Якщо у вас сухі тіні, то скористайтеся чистою кистю, а якщо рідкі - акуратно зробіть це пальцями.
5
Якщо ви користувалися яскравими тінями, то підберіть більш темний відтінок того ж кольору і нанесіть його на складку над століттям. Якщо ви наносили темний тон, то можна скористатися ним же для цієї зони, або взяти більш світлий відтінок.
6
Знову растушуйте кордон між квітами і скоректуйте кордону макіяжу за допомогою чистого аплікатора або ватної палички.
7
Для закріплення тіней нанесіть на них шар прозорої пудри.
8
Тепер можете нанести контур. Краще проводити лінію в два етапи. Спочатку одним рухом проведіть олівцем у напрямку від центру до внутрішнього куточка, а потім від центру до зовнішнього. Після цього проведіть по цій лінії від одного куточка ока до іншого. Таким чином, контур повинен вийти рівним і чітким.
9
Тепер залишається тільки пофарбувати вії тушшю. Для цього злегка опустіть голову вниз, піднесіть щіточку з тушшю до століття і проведіть нею від підстави вій до кінчиків, злегка загинаючи вії щіточкою догори (як би подвівая). Одночасно з цим прикривайте очі, щоб вії не склеїлися і добре фарбувати. Повторіть дії два-три рази і зачекайте кілька секунд, поки туш висохне, намагаючись не кліпати, щоб не залишилося чорних слідів під бровою і під нижнім століттям.
До макіяжу очей жінки зазвичай підходять вкрай серйозно, адже найменша похибка в ньому може негативно позначитися на зовнішності в цілому. Можна чи не можна фарбувати нижню повіку ? Це питання часто задають молоденькі дівчата, тільки що почали користуватися косметикою.
Вам знадобиться
  • - тіні;
  • - олівці;
  • - косметичні пензлики;
  • - туш.
Інструкція
1
Макіяжу, якій підійде будь-якій жінці, просто не існує. Кожна представниця прекрасної половини людства шукає ідеальний для себе варіант шляхом довгих проб і помилок. Для цього треба пробувати різні косметичні засоби, експериментувати з кольорами, текстурами і технікою нанесення. Візажисти, в свою чергу, дають загальні рекомендації з техніки нанесення макіяжу, і до них можна і потрібно прислухатися. А фахівці з макіяжу вважають, що без підводки нижньої повіки, макіяж не завжди буде закінченим.
2
Якщо у вас широко розставлені очі, візажисти рекомендують фарбувати їх наступним чином. Нанесіть нейтральні тіні на рухоме верхню повіку і ретельно розтушуйте їх. Потім візьміть на пензлик невелику кількість тіней більш насиченого кольору і покладіть їх на верхню частину століття, ближче до перенісся. Ці тіні растушуйте в сторону скронь. Проведіть кілька разів пальцем або пензликом по межі двох видів тіней, щоб вона стала непомітною. Нижня повіку , під віями, підведіть яскравим, але не темним, олівцем. Лінія підводки не повинна виходити за межі очі. В останню чергу прокрасьте тушшю вії. Постарайтеся, щоб у внутрішніх куточках очей вії вийшли трохи темніше. При такому способі нанесення макіяжу очі будуть здаватися ближче до перенісся.
3
При великих і опуклих очах можна спробувати інший спосіб нанесення тіней і підводки. На верхньому столітті вздовж вій проведіть підведенням або олівцем лінію. Вона повинна ставати ширше до зовнішнього краю ока. На рухливе повіку покладіть темні тіні і розтушуйте їх у напрямку до брів. Нижня повіку підведіть темним, але не чорним олівцем. Лінія повинна починатися від середини ока і йти до його зовнішнього куточка.
4
Деякі дівчата підводять темним олівцем внутрішню сторону нижньої повіки, щоб отримати ефект «котячого ока». А візажисти рекомендують використовувати в цьому місці білий олівець, щоб збільшити очі. Ці дві поради незастосовні для тих, у кого очі надто чутливі. За допомогою темних тіней або олівця можна отримати «східний» ефект. Для цього ними повністю обводять очі. Але підводку нижньої повіки злегка розтушовують світлими тінями.