Як зменшити великий ніс.

Ніс є центральною частиною обличчя. Він надає рисам індивідуальність, формує неповторний образ кожної людини. Але, на жаль, багато в тій чи іншій мірі незадоволені його формою або розмірами. Як бути, якщо ваш ніс здається вам занадто великим?
Вам знадобиться
  • - пудра;
  • - бронзер;
  • - олівець або фарба для брів.
Інструкція
1
Скористайтеся декоративною косметикою для скульптування особи. Для того, щоб візуально зменшити ніс, нанесіть на обличчя пудру в тон вашої шкіри. Потім за допомогою товстої м'якої кисті і бронзера затемните кінчик носа і його бічні поверхні, виділіть лінію скул. Акуратно розтушуйте пальцем різкі лінії переходу одного тону в інший. Якщо під рукою не виявилося пудри, скористайтеся тональним кремом.
2
Скоректуйте лінію брів, надавши їм більший вигин і чіткі контури. Рідкісні і сильно вищипані брови виділіть олівцем, тінями, або спеціальною фарбою. Наносячи макіяж, намагайтеся робити акцент на них і на очах, щоб відвернути увагу від інших рис обличчя.
3
Надайте волоссю об'єм для зорового зменшення пропорцій носа. Робіть начісування і високі зачіски. При укладанні волосся відмовтеся від прямих проборов. Якщо ви не можете уявити себе без чубчика, зупиніться на подовжених варіантах, які зручно буде прибрати набік.
4
Спробуйте зменшити ніс за допомогою гімнастики для мімічних м'язів. Керолл Маджіо, косметолог із США, у своїй книзі «Аеробіка для шкіри і м'язів обличчя» докладно описує вправи, здатні, на її думку, вкоротити і звузити ніс. Регулярно виконуйте рекомендації автора і крім обіцяного результату ви отримаєте гарний колір обличчя і підтягнуту шкіру.
5
Якщо ви налаштовані радикально, зверніться у клініку пластичної хірургії. Обговоріть з лікарем всі ризики і можливі наслідки операції по зменшенню розмірів носа. Будьте готові до того, що результат блискуче проведеної ринопластики може вас не задовольнити і процедуру доведеться провести знову.
Корисна порада
Зверніться з вашою проблемою до психотерапевта. Можливо, він допоможе поглянути на ситуацію по-іншому і думка про необхідність зменшення носа втратить свою актуальність.