Як відкрити запаролений архів. запаролений rar-архів.

Нерідко програмою WinRar користуються не тільки для стиснення файлу, але і для того, щоб захистити свою особисту інформацію. Для цього в ній передбачена функція установки пароля для заархивированного файлу. При його створенні можна написати нагадування, яке допоможе його згадати. Багато ігнорують цю функцію, сподіваючись на свою пам'ять. Якщо ви забули пароль до власного архіву і не написали нагадування, то це ще не означає, що ви втратили доступ до вмісту архіву.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - програма Advanced Archive Password Recovery.
Інструкція
1
Чи не єдиний вихід отримати доступ до інформації в запароленyом архіві - це підібрати правильний пароль. Мова, звичайно, не йде про річний перебиранні символів, оскільки це неможливо. Тут можуть допомогти спеціальні програми. Одна з таких програм називається Advanced Archive Password Recovery. Знайдіть її в інтернеті і скачайте. Якщо необхідно, інсталюйте на комп'ютер (не всі версії програми потребують встановлення).
2
Запустіть програму. Тепер діяти потрібно залежно від типу архіву. Якщо вам потрібно відкрити Zip-архів, то порядок наступних дій такий. В основному меню програми є параметр «Тип атаки», поряд з яким є стрілочка. Натисніть по ній і виберіть «Гарантована розшифровка Zip». Далі натисніть «Відкрити». За допомогою огляду виберіть потрібний архів. Розпочнеться процес розшифровки. Пароль до архіву буде написаний в звіті, який з'явиться після завершення операції.
3
При необхідності розшифровки Rar-архіву порядок дій такий. Перейдіть у вкладку «Довжина». Там є два значення: мінімальна і максимальна довжина пароля. Звичайно ж, якщо вам відома точна кількість символів у ньому, то потрібно встановити це число як мінімальним, так і максимальним. Якщо ви не знаєте точно, зі скількох символів складається пароль, то для значення «Мінімальна довжина» ставте «1», а для значення «Максимальна довжина» - «7». Далі натисніть "Відкрити" і вкажіть шлях до архіву. Після того як архів буде обраний, процес добірки пароля активується.
4
Заздалегідь наберіться терпіння. Це дуже довгий процес. Багато залежить від довжини пароля й від потужності вашого комп'ютера. Навантажувати його іншими операціями під час процесу розшифровки не бажано. Результати розшифровки будуть приведені в звіті. У разі якщо операція підбору пароля пройде успішно, то в цьому звіті ви й знайдете пароль.