Як перевести відео в цифру. Як перевести wmv.

У багатьох виникає бажання насолодитися відео на комп'ютері, перевівши його в цифровий формат з відеокамери. Сучасні технології дозволяють виконати це швидко, достатньо лише підключити камеру до системного блоку.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваша камера правильно підключена до портів USB 2.0 або IEEE 1394, тому переведіть її в режим відтворення записаного відео (часто позначається VCR або VTR) .В вікні «Автозапуск», яке з'явиться після підключення відеокамери, натисніть кнопку «Майстер імпорту відео». В поле «Ім'я» введіть назву відеофайлу, який слід створити, імпортувати і зберегти на комп'ютері. Виберіть місце, куди слід зберегти відеофайл, клацнувши по клавіші "Обзор".
2
Виберіть в меню «Формат» підходящий формат для нового відеофайлу і натисніть «Далі». Щоб створити відео в форматі, який використовується конкретним відеопристроєм за замовчуванням, наприклад, DV-AVI, виберіть Формат AVI. Для створення відео в форматі Windows Media Video виберіть WMV.
3
Натисніть «Імпортувати фрагменти відео на комп'ютер», клікніть «Далі». На сторінці «Почати імпорт відео» виконайте одну або кілька необхідних дій. Використовуючи елементи управління відеокамерою в додатку або на самому пристрої, відшукайте на касеті початок кліпу або кліпів, які треба перемістити на комп'ютер. Щоб вказати кількість часу для імпорту відео, встановіть галочку напроти пункту «Зупинити імпорт через», потім введіть час, необхідний для операції.
4
Натисніть "Почати імпорт відео». Розпочнеться автоматичне відтворення і запис відео. Імпортовані файли збережуться на комп'ютері в заданій папці. Ви зможете без проблем записати отримане цифрове відео на CD- або DVD-диск.
Зверніть увагу
Деякі цифрові відеокамери дозволяють підключатися до аналогових пристроїв, наприклад, відеомагнітофона, і перетворювати відео з аналогового формату в цифровий. Вивчіть документацію до відеокамери або відвідайте веб-сайт виробника, щоб дізнатися про наявність такої можливості у вашого пристрою.
Корисна порада
Імпортувати відео можна також за допомогою програми Windows Movie Maker. Підключіть відеокамеру в режимі відтворення до комп'ютера і виберіть в додатку пункт «Імпорт з відеокамери».
Якщо ви вирішили зайнятися перезаписью відеокасет на диски або жорсткий диск комп'ютера, то можна це зробити в домашніх умовах з використанням безкоштовних додатків. Також врахуйте, що якість запису на відеокасетах з часом втрачається, тому чим швидше ви оціфруете відео, тим краще.
Вам знадобиться
  • - відеокарта з вхідним відео;
  • - не менше 3 Гб вільного місця на жорсткому диску;
  • - звукова карта;
  • - програма VirtualDub.
Інструкція
1
Підключіть відеокамеру до виходу відеокарти, щоб почати оцифровку відео. Аудіокабель підключіть до звукової карти. Перейдіть в «Панель управління», далі виберіть настройки звуку і опцію «Апаратне прискорення», встановіть якість вибірки для програвання і запису звуку на максимальне значення. Клацніть кнопку Advanced, перейдіть у вкладку Performance, встановіть покажчик у крайню праву позицію. Ті ж дії зробіть з Sound Recording.
2
Відкрийте програму VirtualDub, встановіть настройки захоплення відео з касети. Натисніть клавішу F9, встановіть прапорець в опції Capture audio, встановіть кількість кадрів в секунду - 25. Значення параметра Audio buffer size встановіть 10240 байт.
3
Далі перейдіть в меню Capture/Preferences, виберіть пристрій для відеозахвату, також вкажіть, куди буде записаний файл після оцифровки відеозапису. Бажано писати файл на чистий розділ, відформатований в NTFS. В імені папки повинні бути тільки англійські символи.
4
При необхідності задайте умови, при яких захоплення буде припинений: наприклад, розмір файлу, або час запису, вільне місце на диску, перевищення певного відсотка втрачених кадрів. Зробити це можна в меню Capture/Stop Conditions.
5
Перейдіть в меню Audio/Compression, виберіть кодеки стиснення звуку, або налаштуйте звук без стиснення. Виберіть формат PCM, 16 біт. Для настройки захоплення відео перейдіть в меню Video/Format. У лівому меню встановіть дозвіл відеопотоку, а в правому - глибину кольору і тип компресії.
6
Використовуйте формат YUY2. Також виберіть кодек для компресії відео. Коли настройки встановлені, натисніть клавішу F6 і через кілька секунд запустіть програвання відео на камері. Праворуч в програмі буде показана інформація про процес захоплення. Після закінчення відеозапису клацніть Esc, і ви отримаєте оцифрованную відеозапис.