Як зробити вуаль.

Кожна наречена мріє про ідеальне весілля, про найкрасивішу весільній сукні і шикарною вуалі. Звичайно, весільна сукня зробити власними руками дуже непросто, а ось вуаль можна практично без труда.Следуя наших рекомендацій, ви можете власноруч виготовити собі вінчальну вуаль і прикрасити її по вашому розсуду. Звичайно, це досить дешевий варіант, але якщо хочете чогось дорожче і витонченіше - просто використовуйте дорогі матеріали.
Інструкція
1
Візьміть ножиці, тюль і виготовте вуаль будь-якої форми, яка тільки вам заманеться. Можна надати вуалі форму краплі, або скруглить її краї, можна вуаль зробити двойною і т.д. Не забудьте зберегти ширину тканини такий, щоб можна було зібрати тюль складочками. Це буде дуже красиво.
2
Формуємо вуаль. Акуратно збираємо верх нашої вуалі, який буде закріплюватися на гребені. Ширина вуалі в зібраному вигляді повинна бути однакова з шириною гребеня. Далі шпильками або кмітливістю закріплюємо верх тюлю, щоб його приладнати в надану форму.
3
Займемося підготовкою гребеня. Для цього нам будуть потрібні намистини і дріт. За допомогою дроту на гребені закріплюємо намистини.
4
Гребінь з вуаллю готові, залишилося їх тільки з'єднати в одне ціле. Прикріплюємо до вуалі гребінь таким чином, щоб він розташовувався під вуаллю. Не забуваємо переконатися в правильності пришивання гребеня і в тому, що він не буде видно після вкаливанія його у волосся. Зшивати гребінь і вуаль краще волосінню, щоб не було видно стібків. Симпатична підвінцева вуаль готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=p0u5Y4bxQdI