Як друкувати смайлики. смайли символами в телефоні.

Смайли - це графічне зображення емоцій людини, службовці часто конкретизації сенсу написаного повідомлення або для вираження того чи іншого стану, реакції або ставлення до написаному. Набули широкого поширення при спілкуванні в інтернеті і за допомогою смс.
Інструкція
1
Якщо у вашій програмі для обміну повідомленнями підтримуються смайли, клацніть на піктограму, що відкриває контейнер з ними і виберіть потрібний в режимі введення повідомлення. Зверніть увагу, що не всі клієнти підтримують відображення тих чи інших смайлів, тому часто вашому співрозмовнику приходить повідомлення з символами.
2
Якщо ваш месенджер не підтримує смайли, ви можете намалювати їх вручну за допомогою символів, то ж саме стосується до різних ресурсів, що не підтримують їх відображення. Наприклад, :) означає посмішку, такий же смайл з дужкою у зворотний бік - печаль,;),;-),; v) - це варіації підморгує смайлика. Переглянути різні поєднання знаків для вираження тієї чи іншої емоції ви можете за наступним посиланням: http://greenfam.narod.ru/smiles/text.html.
3
Якщо ви хочете надрукувати смайлик в смс-повідомленні, перейдіть в режим символів. Зверніть увагу, що багато сучасних моделей телефонів вже мають свій набір смайлів для вставки в повідомлення, ця функція доступна з меню телефону або, якщо у вашому телефоні qwerty-клавіатура, за допомогою натискання кнопки Sym поряд з пропуском.
4
Скачайте і встановіть в вашу програму для обміну повідомленнями додатковий смайл-пак. Дуже часто їх можна знайти на різних тематичних форумах і на сайтах підтримки вашої програми. Завантажуйте тільки ті смайли, які підходять під складання вашого клієнта для обміну повідомленнями.
5
Після скачування перевірте програму на віруси і встановіть в папку перебування файлів інсталяції вашої програми. Зверніть увагу, що при цьому месенджер повинен бути закритий. Також для деяких програм доступно скачування і установка смайлів у вигляді зображень у форматі gif, які просто копіюються в у відповідну папку програми або перетягуються в контейнер.
Корисна порада
Не вживайте смайли в діловому листуванні або при оформленні документів.