Як підвищити дихання.

Підвищення якості дихання дозволяє очистити легені, поліпшити кровообіг у всьому організмі. При цьому існують різні методики і вправи, які допомагають підвищити дихання.
Інструкція
1
Вдихніть в повну силу. Потім удержите це дихання всього на пару секунд. Після цього стисніть губи, наче для свистка. При цьому не роздувайте щоки, потім, з великою силою видихніть трохи повітря і на секунду зупиніться, утримуючи залишився видихається. Далі видихніть із силою ще невелика кількість повітря і так зробіть кілька разів, поки наявний повітря у ваших легенях, що не буде весь видихнути. Подібна вправа буде впливати на вас незвичайно освіжаючим якістю.
2
Зробіть наступне вправу "пожвавлюється дихання". Дана вправа добре знайоме йогам, які підносять його одним з сильніших засобів, що сприяє порушенню нервів і поверненню сили будь-якого втомленому людині. Метою цієї вправи є підняття діяльності нервової системи, розвиток нервової сили, енергії. Для виконання даної вправи встаньте рівно і вдихніть на повні груди. Дихання затримайте, руки при цьому тримайте у витягнутому положенні, попереду себе. Розслабтеся на скільки це можливо. Потім повільно перемістіть руки до плечей, стискаючи поступово м'язи, вкладаючи в них певну силу так, щоб руки були в розведеному положенні, кулаки були досить міцно стиснуті, тоді в м'язах рук ви б змогли відчути тремтіння. Далі, як і раніше тримаючи свої м'язи напруженими, не поспішаючи розкрийте стиснуті кулаки, а після цього швидко стисніть їх. Цей рух повторіть ще пару раз, а потім з великою силою видихайте весь наявний повітря прямо через рот.
3
Вдихніть дуже повільно повні груди, через ніздрі, намагайтеся вдихнути якомога сильніше. Потім на пару секунд затримайте своє дихання. Після цього видихніть весь наявний повітря одним диханням через максимально відкритий рот.
4
Встаньте прямо, а руки розташуйте з боків у вільному стані. Потім повільно вдихніть повітря. Після цього повільно починайте видихати, б'ючи по грудній клітці кінчиками пальців по різних місцях.