Як підключити веб-камеру. інструкція з налаштування веб-камери.

Якщо ви користуєтеся інтернетом, то ви просто не могли не чути про Skype. За допомогою цієї програми ви легко можете спілкуватися з друзями та родичами незалежно від відстані. Все що для цього потрібно - інтернет, сама програма і веб-камера. Підключивши камеру до комп'ютера, ви зможете бачити своїх співрозмовників, що є дуже важливим фактором при спілкуванні.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - веб-камера;
  • - програма Skype.
Інструкція
1
Установка веб-камери досить проста і не вимагає особливих навичок. Насамперед, звичайно ж, потрібно під'єднати камеру до комп'ютера. Для цього вставте її в USB-порт ПК. Обов'язково дочекайтеся, поки операційна система не виявить підключений пристрій. Після цього автоматично будуть встановлені системні драйвера до цього пристрою. Якщо в комплекті до веб-камері вам дістався диск з додатковим програмним забезпеченням, то можете також встановити драйвера, які будуть на цьому диску. Після установки драйверів в деяких випадках може знадобитися перезавантаження ПК. Якщо з'явилося повідомлення про те, що необхідно перезавантажити комп'ютер, погодьтеся.
2
Для користування веб-камерою повинна бути встановлена відповідна програма, наприклад, Skype. Скачайте з інтернету одну з її останніх версій і встановіть на свій комп'ютер.
3
Запустіть програму. Далі в її меню виберіть «Інструменти», після чого в додатковому меню - «Налаштування». Потім клікніть лівою кнопкою мишки по параметру «Звукові настройки». Після цього виберіть веб-камеру, яку ви нещодавно підключили до комп'ютера. Тепер пристрій повністю підключено і готове до роботи.
4
Також програма, за допомогою якої ви можете користуватися веб-камерою, може бути на диску з драйверами. Якщо це так, то рекомендується встановити саме цю програму, оскільки вона розрахована конкретно під вашу модель веб-камери. Інструкції з налаштування повинні також бути на цьому диску.
Корисна порада
Спілкуватися за допомогою веб-камери можна не тільки в програмі Skype. У мережі інтернет є багато інших альтернативних програм-месенджерів. Налаштувати веб-камеру для роботи через них також досить просто.
Підключення вебкамери в ноутбуці є процесом, аналогічним підключенню вебкамери на стаціонарному комп'ютері. Вся суть полягає в правильній установці драйвера для пристрою.
Інструкція
1
Встановіть драйвер для вебкамери в ноутбуці, який ви знайдете на диску, що додається до вашого ноутбука. У випадку якщо у вас немає даного диска, знайдіть і скачайте драйвер в інтернеті. Для цього відкрийте в браузері сайт-пошуковик (www.google.ru, наприклад) і впишіть в поле введення ключового запиту наступне: «скачати драйвер (повна модель вашого ноутбука)».
2
Зайдіть в меню «Пуск» і клацніть на пункті «Панель управління» - перед вами відкриється панель управління Windows. Перейдіть на класичний вид відображення інструментів. Пошукайте у списку інструмент «Установка устаткування» і двічі клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Отже, запустився майстер установки обладнання.
3
Натисніть на кнопку «Далі» у нижній частині вікна. Система зробить пошук обладнання, підключеного до вашого ноутбука і поставить питання, приєднано пристрій до комп'ютера. Виберіть пункт відповіді «Так, пристрій вже підключено», після чого натисніть на кнопку «Далі».
4
Тепер перед вами список пристроїв, контролерів і драйверів, що функціонують у вашому ноутбуці. Прокрутіть цей список до кінця вниз, останнім рядком буде «Додавання нового пристрою». Виділіть цей пункт і натисніть «Далі».
5
Майстер запитає вас про автоматичну або ручній установці драйвера. Якщо у вас є диск до ноутбука, то вставте його в дисковод і виберіть автоматичну установку обладнання. Якщо драйвер розташовується десь в каталозі на жорсткому диску, виберіть ручну установку зі списку драйверів.
6
У списку виберіть пункт «Звукові, відео та ігрові пристрої» та натисніть на кнопку «Далі». У лівій частині відкритого вікна виділіть «Стандартні системні пристрої», а в правій - «Пристрої запису відео (без PnP). Тепер натисніть на кнопку «Встановити з диска ...». У діалоговому вікні, натисніть на кнопку «Обзор» і вкажіть місце драйвера. Після цього натисніть «ОК» і «Далі». Система завершить установку драйвера. Натисніть «Готово», щоб закрити вікно майстра.