Як вимкнути "Опера турбо".

Режим Opera Turbo здатний ефективно стискати інформацію, передану користувачеві, істотно скорочуючи витрати на інтернет. Але якщо ваш комп'ютер працює на швидкісних інтернет-з'єднаннях, то для поліпшення якості зображення на веб-сторінках режим Turbo слід відключати.
Інструкція
1
Перший способПодключітесь до інтернету і запустіть браузер Opera. В лівому нижньому куті браузера відшукайте значок-індикатор у вигляді годинникового циферблата. Наведіть курсор на цей значок і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. З'явиться невелике віконце в лівому куті екрану. Зніміть прапорець поруч із пунктом «Включити Opera Turbo». Якщо не відображається в зеленому кольорі (тобто перебуває в неактивному стані), значить, режим відключений і ви можете спокійно продовжувати роботу в інтернеті без використання даної опції.
2
Другий способНайдіте в інтернет-браузері на другому рядку зверху меню «Інструменти», клікніть лівою кнопкою миші. Із списку, виберіть «Швидкі настройки», наведіть на дану позицію курсор. З правого боку відкриється ще один список, в якому знайдіть команду «Включити Opera Turbo». Зніміть галочку клацанням лівої кнопки миші, перевівши таким чином режим Turbo в неактивний стан.
3
Третій способНажміте кнопку F12 на клавіатурі комп'ютера, попередньо запустивши браузер. Знайдіть в списку, що з'явився рядок «Включити Opera Turbo». Зніміть біля неї галочку натисканням лівої кнопки миші.
4
Якщо ви точно знаєте, що ваш комп'ютер підключений до інтернету на високошвидкісному з'єднанні, то відключити Opera Turbo варто. Але за відсутності цієї інформації знайте, що необов'язково постійно включати і вимикати цей режим браузера, можна просто поставити його на автоматичний запуск. В цьому випадку він буде активізуватися при повільному з'єднанні і відключатися при високошвидкісному. Для цього відкрийте меню «Інструменти», потім виберіть «Загальні настройки». У вікні знайдіть вкладку «Веб-сторінки», зі списку виберіть «Автоматично» і натисніть лівою кнопкою мишки кнопку «ОК». Як тільки режим включиться, ви відразу зрозумієте, що інтернет працює при повільному з'єднанні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=eS7UX89jA8E
Зверніть увагу
Відключити opera turbo. Для відключення режиму турбо необхідно пройти в меню «Налаштувати режим Turbo» як описано вище і вибрати пункт "Відключений". Ще можна поставити галочку навпроти опції «Повідомляти мене про швидкість з'єднання», якщо ви хочете отримувати такі повідомлення, щоб точно знати, працює в даним момент служба Turbo чи ні.
Корисна порада
Для цього слід натиснути значок Opera Turbo, який знаходиться в браузері в лівому куті нижньому (він має вигляд спідометра). Потім слід для включення вибрати "Включити режим Turbo», а щоб налаштувати, відповідно - «Налаштувати режим Turbo». Крім цього, у вікні Налаштування режиму Turbo, можна вибрати «Включено», «Відключений» або «Автоматично».