Як бути завжди красивою і молодий.

Краса жіночого тіла є центром уваги оточуючих. Є секрети, які допомагають жінкам обдурити час і уповільнити процес старіння. Велику частину процедур можна з успіхом виконувати вдома і при цьому виглядати не гірше, ніж після відвідин дорогого салону.
Інструкція
1
Навчіться любити себе - неповторну і єдину. Тоді й інші люди будуть любити вас. Частіше говорите собі, яка ви красива, чарівна, приваблива і чудова.
2
Хваліть себе вголос, коли перебуваєте одна. Думайте про хороших сторонах характеру. Внутрішній стан завжди буде відбиватися на зовнішності.
3
Починайте кожен день з зарядки і контрастного душу. Приймайте гарячі ванни з настоєм лікарських трав або з ароматичними маслами. Під час водних процедур робіть маску для волосся. Користуйтеся спеціальними кремами для шкіри обличчя і тіла. Щоб бути красивою і доглянутою, необхідно докласти багато зусиль.
4
Добре висипайтеся. Лягайте спати не пізніше 22-х годин. Спіть не менше семи-восьми годин на добу, тоді будете почувати себе бадьорою і енергійною протягом усього дня. Плануйте день таким чином, щоб залишався час для відпочинку.
5
Частіше думайте і мрійте про приємні події життя. Всі думки можуть матеріалізуватися.
6
Слідкуйте за харчуванням. Від цього залежить не тільки маса тіла, але і стан шкіри, волосся і внутрішніх органів. Віддавайте перевагу здорову їжу - фрукти, овочі та злакові. Випивайте в день не менше двох літрів мінеральної води без газу. Відмовтеся від куріння і спиртних напоїв.
7
Відвідуйте заняття в тренажерному залі або запишіться на танці, йогу. Більше часу проводьте на свіжому повітрі. Виділяйте час для прогулянок у парку, ходите пішки по 30 хвилин в день.
8
Менше реагуйте на зовнішні подразники. Ігноруйте ситуації, які вам не приємні. Позбавляйтеся від негативних емоцій і менше нервуйте через дрібниці. Нервове напруження швидко старить організм.
9
Регулярно дозволяйте собі відпочинок на курортах або в санаторіях з метою реабілітації та профілактики порушень здоров'я.