Як вибрати чайник-термос.

Прогрес, як відомо, не стоїть на місці, постійно заповнюючи наше життя різними новітніми пристроями. Тепер замість електрочайників люди все частіше починають віддавати свою перевагу чайникам-термоса (Термопот). Сенс цього новітнього кухонного приладу полягає в тому, що він не тільки кип'ятить воду, але і підтримує її високу температуру протягом тривалого часу.
Інструкція
1
Вибираючи чайник-термос, в першу чергу зверніть увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Досить міцним, хоча і недорогим, вважається пластик. Він може бути абсолютно будь-якого кольору і рівня прозорості. Пам'ятайте, що чайники-термоси, виготовлені з надто дешевого пластику, з часом можуть потьмяніти.
2
Відмінно вписується в інтер'єр будь-якої кухні можуть і Термопоти, корпус яких виготовлений з алюмінію або нержавіючої сталі. Ціна на них, як правило, трохи вище, ніж на пластикові. Головний мінус металевих чайників-термосів полягає в тому, що на їх гладкій поверхні дуже помітні відбитки пальців та інші забруднення.
3
Дуже важливо вибрати чайник-термос потрібного обсягу, щоб гарячої води завжди вистачало на всіх членів сім'ї. Звичайні електричні чайники зазвичай вміщують у собі 1,5-1,7л рідини. В чайник-термос же може поміститися від 2,5 до 6л.
4
Зверніть увагу при виборі чайника-термоса і на його потужність. Чим вона більша, тим швидше буде нагріватися вода. За потужністю порівнюйте тільки Термопоти однакового обсягу, адже із збільшенням обсягу пристрої зростає і кількість споживаної ним енергії.
5
Вибирайте чайник-термос з найбільш зручним для вас способом подачі гарячої води. У більшості моделей подача рідини відбувається в результаті натискання на певну кнопочку. Якщо ви звикли користуватися кулерами, швидше за все вам сподобаються Термопоти, в яких вода ллється при натисканні кружки на певний важіль. Деякі моделі чайників-термосів доповнені функцією ручного насоса, за допомогою якого наливати воду можна навіть тоді, коли прилад вимкнений з розетки.
6
Зверніть увагу при виборі чайника-термоса і на кількість температурних режимів. У дешевих моделях такий режим, як правило, всього один, а в більш дорогих і вдосконалених пристроях - їх три.