Як заправити картриджі Epson.

Заправка картриджів увазі під собою обнулення або заміну чіпсета і заповнення його чорнилом або тонером залежно від типу пристрою друкування, які бувають струминними і лазерними.
Вам знадобиться
  • - набір для заправки картриджів Epson.
Інструкція
1
Визначте модель вашого картриджа. Зазвичай вона написана на спеціальному стікері, приклеєному до задньої стінки пристрою друкування. Придбайте спеціальний набір для заправки картриджів відповідно моделі вашого принтера - такі продаються в комп'ютерних магазинах, а також в різних місцях продажу копіювальної техніки та супутніх товарів. Також їх можна придбати в магазині «Баярд», якщо такий є у вашому місті.
2
Зверніть увагу: лазерні принтери заправляються порошковими чорнилом - тонером, а струменеві - спеціальною фарбою. Зазвичай в такі набори входить новий чіп і тонер (фарба), в деяких випадках у продажу бувають спеціальні програматори чіпів. Деякі набори мають також різні кольори чорнила, а іноді попадаються монохромні варіанти.
3
Після покупки набору для перезаправлення уважно ознайомтеся з інструкцією по заміні чіпа картриджа. Уважно дотримуйтесь їй, якщо не хочете пошкодити ваш картридж і принтер. Після цього розберіть ваш картридж, якщо він від лазерного принтера, очистіть його контейнер від залишків тонера, очистіть його деталі від осіли чорнила за допомогою м'якої безворсовой серветки.
4
Зверніть увагу, тонер містить небезпечні для життя і здоров'я речовини, не допускайте його потрапляння на обличчя, очі і в дихальні шляхи. Засипте тонер в контейнер, приблизно на 10% менше ніж треба, зберіть картридж. Потрясіть його з боку в бік, встановіть в ваше друкувальний пристрій і виконайте друк пробної сторінки.
5
Перепрошити або замініть чіп картриджа струменевого принтера, очистіть контейнер від залишків фарби, наповніть його чорнилом, закрийте, встановіть в картридж і виконайте друк пробних сторінок. Якщо ви займаєтеся фотодруком, не використовуйте перезаправлені багато разів картриджі струменевих принтерів - це помітно позначається на якості фотографій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PubS7FLlvHg
Корисна порада
Якщо ви заправляєте картриджі вперше, найкраще попросите про допомогу людини, який знайомий з цим процесом.