Як навчитися верхньому брейку.

Сьогодні все більша кількість молоді воліє брейк-данс всім іншим танцювальним напрямкам. І якщо нижній брейк станцювати без спеціальної підготовки досить складно, то навчитися верхньому брейк-дансу може кожен.
Вам знадобиться
  • - спортивний одяг;
  • - музика;
  • - дзеркало
Інструкція
1
Одягніть вільний одяг і включіть музику. Для зручності встаньте перед великим зеркалом.Запомніте, що верхній брейк включає в себе кілька основних моментів. Це: хвилі, ізоляція, глайд і робот.
2
Почніть навчання цього танцювального напрямку з створення хвиль за допомогою свого тіла. Найбільш проста хвиля - хвиля руками. Уявіть, що у вашому тілі більше немає кісток і пустіть хвилю від правої кисті до лівої. Хвиля повинна пройти спочатку через правий лікоть, досягти правого плеча, перейти в ліве плече і через лівий ліктьовий згин вийти з кінчиків пальців лівої руки.
3
Розвивайте уяву. Ідеальна хвиля вийде тільки тоді, коли ви чітко будете представляти собі, як плавно вона проходить через все ваше тіло. Потренируйтесь запускати хвилю ногами. Корпусом пустите хвилю вправо і вліво, вперед. Почніть хвилю зверху, від верхівки. Спробуйте виконати хвилю, що бере свій початок у ступень.
4
Відрепетируйте місячну доріжку (глайд) - знамените рух Майкла Джексона. Ви повинні створити ілюзію ковзання в той час, як будете просто повільно рухатися назад. Для цього при русі намагайтеся не відривати ступні від підлоги і виразно згинати коліна.
5
Опануйте технікою ізоляції. Ви повинні володіти кожним суглобом, при цьому координувати го окремо від всіх інших. Для цього просто розслабтеся і спробуйте спочатку повращать одним плечем, чи не задіюючи при цьому корпус, потім іншим. Пропрацюйте кожен суглоб.
6
Уявіть себе залізним, важким роботом. Його рухи різкі, чіткі, переривчасті, що не допускають і натяку на плавність. Спробуйте пройтися, поворушити руками. Головне, не виходьте з образу, т.к. навіть одне м'який рух може зіпсувати все враження.
7
Використовуйте розучені руху в своєму танці. Слухайте музику і не бійтеся імпровізувати.
Зверніть увагу
Вибираючи взуття для брейк-дансу, зверніть увагу на те, що вона повинна бути м'якою і не ковзної.
Корисна порада
Різноманітні танцювальні школи допоможуть вам довести техніку верхнього брейка до досконалості, якщо ви бажаєте виступати на публіці.