Як визначити модель ipod.

Компанія Apple випустила безліч моделей плеєрів iPod, серед назв яких можна легко заплутатися. Ідентифікатор свого пристрою необхідно знати, щоб перевірити відповідність пропонованим системним вимогам і мати уявлення про функціонал і можливостях.
Інструкція
1
При визначенні моделі iPod зверніть увагу на наступні ознаки: наявність Multi-touch дисплея, кнопок для управління, колеса управління, колеса прокрутки, колеса сенсора і навушників з пультом ДУ; обсяг пам'яті, наявність кольорового або чорно-білого екрану; наявність док-роз'єму, затиску або камери.
2
Для визначення обсягу жорсткого диска перейдіть в пункт «Головне меню» - «Налаштування» - «Про устрій» (для iPod Touch це меню розташовується в «Налаштування» - «Основні» - «Про устрій»). У деяких моделей обсяг пам'яті вказаний на зворотному боці корпусу.
3
Подивіться на наявність камери на пристрої. У IPod Touch 4 мається дві вбудовані камери, сам плеєр може бути білого або чорного кольору. IPod Touch 3 має камеру тільки на тильній стороні і зовні відрізняється від iPod Touch 2 тем, що під гравіруванням вказаний номер моделі A1318. Камера є також і IPod Nano 5, яка у моделей попередніх поколінь відсутня.
4
Якщо камера відсутня, то зверніть увагу на дисплей пристрою. IPod Nano шостого покоління має сенсорний дисплей, який менше, ніж у iPod Touch і Nano 5. Nano 3 має дисплей ширше, ніж у решти Nano. IPod Shuffle має маленький розмір і тому у нього відсутня екран. Моделі iPod Classic мають широкоформатний дисплей (найновіша модель має 160 Гб пам'яті, більш ранні плеєри мають 120 і 80 Гб відповідно).
5
Модель Shuffle 3 оснащена трьохпозиційної клавішею і володіє меншим розміром, ніж плеєри двох попередніх поколінь. Nano 2 має менший розмір, а у класичного Nano док-роз'єм і роз'єм для навушників розташовані в нижній частині корпусу. Колесом управління оснащені ранні моделі iPod Mini і iPod з монохромним дисплеєм.
Корисна порада
Якщо ви все ж до кінця не змогли розібратися в тому, яка саме у вас модель плеєра, то перейдіть на офіційний сайт Apple, де ви можете побачити фотографію і повну специфікацію пристрою.