Як відключити вбудований звук. Як завантажити ноутбук в безпечному режимі.

Звукова карта - це пристрій, що дозволяє комп'ютеру відтворювати або записувати звук. Вона може бути картою розширення або інтегрованої в материнську плату. Характеристики зовнішньої карти, як правило, краще, ніж вбудованої.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили встановити нову звукову плату, інтегровану краще відключити, щоб ці пристрої не конфліктували. Зробити це можна, змінивши налаштування BIOS. Для цього перезавантажте ваш комп'ютер. Після первинного опитування пристроїв і одиночного звукового сигналу POST в нижній частині екрана з'являється повідомлення: Press Delete to Setup. Натисніть клавішу Delete для входу. Залежно від виробника BIOS, для входу в настройки може використовуватися якась інша клавіша, зазвичай F2 або F10.
2
В меню налаштувань Setup знайдіть розділ, який відноситься до інтегрованих пристроїв. Зазвичай він називається Integrated Device, Peripheral Setup або якось схоже. Ці пристрої можуть перебувати в одному з наступних станів: - Enable - включено і використовується; - Disable - відключено; - Auto - стан пристрою визначається системою.
3
Знайдіть звукову карту і переведіть її в стан Disable. Потім натисніть на клавіатурі F10, щоб вийти з Setup із збереженням змін. На питання системи відповідайте "Y".
4
Відключити вбудовану звукову карту можна засобами Windows. З меню «Пуск» зайдіть в «Панель управління» і розкрийте вузол «Система». Потім перейдіть у вкладку «Обладнання» і натисніть «Диспетчер пристроїв».
5
Клацніть двічі по іконці «Мережеві плати». Щоб відкрити меню, що випадає, натисніть правою клавішею миші по піктограмі вбудованої мережної карти і вибирайте команду «Відключити». На питання системи про відключення відповідайте «Так». Тепер пристрій відзначено червоним хрестиком. Якщо вам буде потрібно знову включити карту, в контекстному меню використовуйте опцію «Задіяти».
6
Можна відключити мережеву карту іншим способом. В «Панелі управління» клацніть правою клавішею по піктограмі «Підключення по локальній мережі» і вибирайте «Властивості». У вкладці «Загальні» натисніть «Налаштувати» і у вікні «Застосування пристрої» вибирайте зі списку пункт «Пристрій відключено».