Як відрегулювати яскравість монітора.

При постійній роботі на комп'ютері ваші очі зазнають значного напрузі. Тому варто частіше відволікатися на сторонні справи, перериваючись на час і встановити належні налаштування зображення на екрані.
Інструкція
1
Вивчіть інструкцію до монітора (екрану ноутбука). Поважаючий себе виробник обов'язково не упустить з уваги такі важливі параметри, як налаштування параметрів зображення. В інструкції повинно бути присутнім детальний опис процедури налаштування екрану монітора через вбудоване меню.
2
Налаштуйте екран монітора за допомогою меню. Зайдіть в меню монітора за допомогою кнопок на корпусі. Вивчіть пункти і знайдіть дбав налаштування яскравості. Встановіть прийнятну яскравість екрану. Не варто встановлювати занадто яскравий або занадто тьмяне екран - це однаково шкідливо для очей.
3
Завантажте з інтернету спеціальні утиліти по налаштуванню зображення. Сучасні виробники відеоадаптерів включають до складу диска з драйверами спеціальне програмне забезпечення для налаштування зображення. Також варто відзначити, що деякі утиліти можуть бути на офіційних сайтах виробників моніторів. Як показує практика, за допомогою драйверів відеокарти теж можна налаштовувати яскравість монітора.
4
Зайдіть в налаштування параметрів електроживлення, щоб відрегулювати важливі моменти: дії системи при відключенні живлення (актуально для ноутбуків), час очікування, дії у разі довгого простою комп'ютера та інше. У вікні налаштувань ви обов'язково знайдете можливість відредагувати рівень яскравості на свій розсуд.
5
При налаштуванні параметрів убавленія яскравості дисплея і подальшого його відключення зверніть увагу на інші настройки. При виконанні деяких процесів на комп'ютері не рекомендується дозволяти йому «засипати». Якщо всі зміни на моніторі вам подобаються, просто перезавантажте персональний комп'ютер для збереження всіх параметрів в системі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7rhGCF9xxy8
Зверніть увагу
Налаштування яскравості і контрастності монітора. Можна налаштувати яскравість і контрастність монітора, щоб покращити сприйняття тексту і забезпечити більш реалістичну передачу кольору для цифрових зображень. Для поліпшення результатів при налаштуванні параметрів яскравості і контрастності скористайтеся калібруванням квітів монітора. (З її допомогою можна налаштувати ці та інші параметри кольору.)
Корисна порада
Відкрийте будь-яку програму, в якій можна побачити велику область білого кольору (підійде MS Word c порожнім документом). Встановіть регулятор яскравості монітора так, щоб яскравість цій області була такою ж, як у аркуша паперу. Крок 3. Налаштування яскравості і контрасту монітора На цьому етапі крутимо ручки і тиснемо кнопки монітора. Насамперед слід налаштувати колірну температуру точки білого монітора на робочу, тобто 6500К (рекомендований як для Web, так і для додрукарської підготовки).