Як розморозити дріжджове тісто. Як готувати із замороженого дріжджового тіста.

Щоб скоротити час приготування їжі, багато господинь користуються покупними тестом. Найчастіше таке тісто зустрічається саме в замороженому вигляді. Як же правильно його розморозити?
Вам знадобиться
  • - заморожене дріжджове тісто
Інструкція
1
Намагайтеся розморожувати тісто в холодильній камері. Для цього просто покладіть його на нижню полицю холодильника і залиште на всю ніч.
2
Можете розморозити дріжджове тісто при кімнатній температурі. Цей процес займе близько 4 годин. Спочатку тісто необхідно дістати з упаковки. Викладіть заморожене тісто на силіконовий килимок або обробну дошку і залиште в кімнаті.
3
Покладіть заморожене дріжджове тісто в поліетиленовий пакет і опустіть в теплу воду. Так ви зможете розморозити тісто за більш короткий проміжок часу.
4
Скористайтеся мікрохвильовою піччю. Помістіть в неї тісто і виберіть функцію розморожування. Якщо така функція не передбачена встановіть потужність не більше 100 ват. Тісто перевертайте час від часу і стежте за його станом. Дріжджове тісто необхідно вийняти з мікрохвильовки до того, як воно нагріється.
5
Врахуйте, що найбільш безпечним для якості тесту є природний спосіб розморожування, тобто в холодильнику або при кімнатній температурі. Тому якщо дозволяє час, намагайтеся не використовувати мікрохвильову піч і теплу воду в цілях розморожування.
Зверніть увагу
Зберігайте заморожене дріжджове тісто тільки в морозильній камері при температурі не вище -18 градусів. В таких умовах тісто буде залишатися придатним для вживання протягом 3-6 місяців.
Корисна порада
Купуйте заморожене тісто тільки в таких магазинах, в яких є необхідні умови для зберігання даного продукту. Вибираючи цей напівфабрикат, зверніть увагу на його твердість. Тісто має бути дуже твердим. Так ви будете впевнені, що воно зберігається при підходящої температурі і не розморожується. Наявність здуття вказує на вторинну заморозку, якій піддавався продукт. Намагайтеся купувати товар від перевірених, що зарекомендували себе.