Як розмалювати тарілку. Як розмалювати супутникову тарілку.

Не всяка тарілка створена для того, щоб бути тільки посудом. Фарби для розпису по склу разом з вашою фантазією і терпінням здатні перетворити її на витвір мистецтва.
Вам знадобиться
  • Фарби для розпису по склу, контур, ватяні палички, паперові серветки, папір.
Інструкція
1
Візьміть прозору скляну тарілку. Перед тим як почати роботу, гарненько вимийте її і висушіть.
2
Купіть фарби для розпису по склу і спеціальний контур в тюбику, призначений для цієї ж мети. Запасіться ватяними паличками, щоб акуратно прибирати зайву фарбу, і паперовими серветками, щоб при бажанні надавати матові властивості поверхні тарілки. Приготуйте папір, на якій будете пробувати товщину лінії контуру.
3
Переверніть тарілку догори дном. Нанесіть контуром малюнок, який ви вибрали для своєї тарілки. Попередньо ви можете намалювати його на папері або на паперовій одноразової тарілці схожого діаметру, а потім перенести на тарілку. На скляну прозору тарілку переносити малюнок дуже легко. Можна малювати на всьому просторі тарілки, а можна тільки по краях, залишаючи середину вільної - тоді при бажанні ви зможете продовжувати використовувати тарілку за призначенням, і їжа не закриватиме малюнок. Фарба і їжа НЕ будуть змішуватися, тому що малюнок буде розташовуватися на нижній (зовнішньої) стороні тарілки. Після того як ви завершите наносити контур, залиште тарілку висихати на кілька годин, поки контур не затвердіє.
4
Раскрасьте тарілку фарбами, намагаючись не зачіпати розділову лінію контура. Якщо таке все ж станеться, то по закінченні роботи проведіть нову лінію контура строго по старій. Намагайтеся брати на кисть трохи фарби, щоб вона не розтеклася за межі контуру. При необхідності змішуйте фарби між собою на спеціальній палітрі. Кладіть фарбу шарами. Давайте першому шару висохнути перед тим, як почнете наносити наступний. Чи не кладіть більше трьох шарів фарби, інакше вона буде відколюватися, коли висохне. Залишайте певні місця прозорими, це додасть вашій роботі більше виразності. Фон робіть світліше по тону, ніж основний малюнок. Закінчивши роботу, дайте тарілці висохнути протягом 2-3 діб.
Корисна порада
При використанні розписного тарілки за її прямим призначенням мити її потрібно в теплій воді м'якою ганчіркою без використання абразивних засобів для чищення.