Як зібрати Обувниці. Як зробити кріплення в Обувниці.

Тумбу для взуття деколи називають Обувниці або галошниці. Вона займає в передпокої мало місця, економить простір, а взуття в ній дуже зручно зберігати. У такій тумбочці можна розмістити як літні туфлі, так і як зимові чоботи. Механізм тумбочки такий, що всередині неї взуття розташовується до горизонталі під кутом. Висота і ширина взуттєвниці залежать від кількості взуття, располагаемой для зберігання. Якщо ви купили Обувниці без збірки, не переживайте, її легко зібрати самостійно.
Вам знадобиться
  • шуруповерт, набір біт, свердел і викруток, молоток, рулетку, рівень
Інструкція
1
Якщо є можливість, в магазині розгляньте виставлений зразок тумбочки, загляньте всередину і огляньте кріплення деталей, установку петель на дверях взуттєвниці. Поцікавтеся у збирача меблів (який працює в цьому магазині) про нюанси сборкі.Аккуратно розкрийте упаковку, щоб не пошкодити меблі. Не поспішайте її відразу викидати, якщо буде виявлено брак, то вона може послужити вагомим аргументом.
2
Коли розпакуєте коробки, перевірте за накладною, чи всі деталі вам доставили, чи немає дефектів. Не забудьте про фурнітуру. Бажано це зробити в присутності експедитора. До цієї процедури поставтеся уважно, інакше потім продавцеві буде складно довести, що виявлений брак не ваша вина.
3
Приготуйте акумуляторний шуруповерт, набір біт, свердел і викруток, молоток, рулетку, рівень. З цими інструментами збирання меблів пройде швидше і удобнее.Для збірки тумби буде необхідно якийсь час, тому заздалегідь сплануйте свій день, щоб не робити все в поспіху і підготуйте місце для збірки. Досвідчені майстри кажуть, що великі речі добре збирати на підлозі, а дрібні на столі. Подумайте про те, як захистити стіни і підлогу, щоб не пошкодити їх під час складання тумбочки.
4
Уважно вивчіть схему зборки. Зазвичай інструкція знаходиться всередині упаковки. Як правило, збірку будь-якої шафи роблять в горизонтальному положенні. Для захисту статевого покриття покладіть на підлогу картон. Розкладіть основні деталі. Зберіть з панелей корпус. Для складання меблів зазвичай застосовують саморізи для ДСП. В меблів отвори для них зазвичай зроблені заздалегідь. Вирівняйте корпус за рівнем, перевірте, щоб він не бовтався, затягніть болти. Після затяжки, головки саморізів закрийте декоративної заглушкою. Зберіть ящики.
5
Маленькими гвоздиками прибийте задню стінку тумби, і в останню чергу встановіть петлі або роликові напрямні. Насправді, самостійно зібрати меблі не таке вже й важка справа. Просто потрібно проявити акуратність і терпіння.
Меблі, яка зібрана вашими ж руками, не соромно показати друзям, вона унікальна і обов'язково зручна і практична, адже ви робили її для себе ж. І адже найголовніше - для того щоб самостійно робити предмети меблів, зовсім не обов'язково бути професійним столяром або закінчувати якісь курси. Тумбу під телевізор ви можете виготовити і зібрати без праці, якщо у вас є потрібні матеріали і мінімальний набір інструментів під рукою.
Інструкція
1
Намалюйте на аркуші ватману або за допомогою спеціальної програми-проектувальника для меблевиків («Базис-мебляр» або "Woody2") шаблон тумби. Виріжте по накресленому шаблоном окремі шаблони для складових деталей тумби з шматків якогось старого, непотрібного деревного матеріалу. Аналогічним чином підготуйте шаблони і для опорних деталей.
2
Виріжте по паперовому шаблоном з невеликим припуском заготовки для самих деталей, але вже з якісного деревного матеріалу. Далі накладіть на заготовку дерев'яний шаблон, струбцинами його зафіксуйте, після чого заготовку обробіть спеціальної шліфувальної машинкою або ручним фрезером. Якщо ж ні того, ні іншого немає, зачищайте деталі звичайним дерев'яним бруском з набитою на нього шкіркою з крупним зерном. Деталі тумбочки після цього матимуть рівні і гладкі краю. Обробіть всі опорні деталі тумбочки, а потім прикріпіть їх до низу вироби за допомогою клею і саморізів.
3
Ретельно обробіть морилкою всі деталі тумбочки, дайте їм підсохнути. Розмітьте бічні стінки і полки і просвердлите в потрібних місцях отвори для кріплення. Ну а якщо в столярній справі ви зовсім недосвідчені, замовте свердління отворів в який-небудь меблевої компанії або майстерні. Правда, в цьому випадку вам доведеться їм надати креслення, в якому повинно бути вказано точне місце розташування отворів під кріплення.
4
Тепер вам потрібно взяти кромку для меблів і обклеювати деталі через папір. Нагріваючим приладом може виступити праска - цей спосіб найбільш простий. Папір обов'язково повинна бути - вона захищає кромки від перегріву і появи бульбашок. Для позбавлення від дрібних нерівностей по закінченні обклеювання кромкою деталей, а також зміцнення з'єднань скористайтеся звичайним ножем. Притисніть його під гострим кутом до поверхні і акуратно проведіть їм вздовж всієї кромки. І не забудьте покласти аркуш паперу на поверхню самої деталі, щоб тим самим уникнути появи непотрібних подряпин. Для остаточного вирівнювання зрізу скористайтеся бруском з дрібнозернистою шкіркою. Потім скріпіть готові деталі тумбочки Конфірмат або ексцентриковими стяжками.