Як збільшити зростання продажів.

Якщо ви хочете добитися успіху в сфері продажів, ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. У вас склалася стабільна клієнтська база, ви отримуєте непоганий дохід від вашого бізнесу? Використовуйте свої успіхи для подальшого розвитку.
Вам знадобиться
  • - аналіз маркетингової стратегії;
  • - фінансовий звіт (дані про прибуток);
  • - реклама різних видів;
  • - робота з персоналом.
Інструкція
1
Щоб збільшити зростання продажів, проведіть масштабний аналіз своєї роботи. Вивчіть сильні і слабкі сторони своєї ділової стратегії. Приміром, у вас блискучий маркетинговий план, кожна пропозиція - справжня знахідка для покупця, але рекламна компанія не відображає всіх вигод, а акцентується на іншому, менш важливому аспекті.
2
Виправивши недоліки, виявлені при перевірці, розробіть план дій в трьох напрямках: підвищення ефективності реклами, створення більш вигідних умов для споживача, підвищення якості обслуговування клієнтів. Інвестуючи частина прибутку в розвиток цих аспектів, не допускайте дисбалансу. Наприклад, ви провели приголомшливі рекламні акції, відвідувачі прийшли в ваш магазин, але не знайшли там досить вигідних для себе пропозицій. Або в результаті напливу покупців ваш персонал не впорався з обсягом роботи і люди залишилися незадоволені якістю обслуговування.
3
Не женіться за надприбутками - за стрімким підйомом завжди слід різкий спад. Якщо ви хочете забезпечити своєму підприємству стабільний, динамічний і постійні зростання продажів, то нарощувати темпи розвитку поступово. Це особливо актуально для невеликих фірм, бюджет яких суворо обмежений.
4
Виходячи з розмірів прибутку, визначте, яку суму ви можете виділити на рекламу, який розмір знижки можете зробити особливо цінним клієнтам і скільки можете витратити на підвищення якості обслуговування.
5
Сучасний ринок пропонує масу перспективних умов не тільки споживачеві, але і виробникові. Будучи обмеженими в засобах, відмовтеся на початковому етапі від дорогої зовнішньої реклами. Краще проведіть ефективну і запам'ятовується рекламну акцію в соціальних мережах або на різних популярних тематичних ресурсах. Рекламу можна будувати за традиційним принципом, а можна по мережевий моделі (запросив друга - отримай бонус).
6
Працюючи над створенням більш вигідних умов для споживачів, вивчіть пропозиції та акції ваших конкурентів, щоб не дублювати їх. Не бійтеся експериментувати, спробуйте домовитися про спільну діяльність з підприємством суміжного профілю. Приміром, купуючи канцелярське приладдя у ваших партнерів, покупці отримуватимуть спеціальні жетони, які зможуть обміняти на знижку в вашому книжковому магазині. У ваших колег є свої постійні клієнти, які купують їх продукцію постійно, і, отримавши бонуси, зацікавляться вашою пропозицією, або, принаймні, відвідають ваш магазин.
7
Ось тут ключову позицію займає рівень обслуговування. Покупець, прийшовши в перший раз, захоче повернутися до вас, якщо його влаштують якість товару, асортимент і обслуговування (продавець важливий, комунікабельний, володіє всією необхідною інформацією про товар і може дати кваліфіковану пораду, допомогти з вибором продукту).