Як читати файли pdf на телефоні.

PDF-файли являють собою документи в особливому форматі. Вони активно використовуються в інтернеті і за рахунок компактного розміру дозволяють користувачам з легкістю обмінюватися інформацією по всьому світу. Adobe Systems також випускає спеціальні програми для читання документів на мобільних телефонах.
Інструкція
1
Відвідайте сайт get.adobe.com, перейдіть за посиланням Other Versions. Виберіть вкладку Mobile під заголовком Choose Operation System, натисніть клавішу Continue.
2
Клацніть по іконці вашої марки мобільного телефону під заголовком Choose Your Device. Натисніть на Adobe Reader LE 2.5 в нижній частині екрана, щоб вибрати відповідне додаток для вашого мобільного пристрою. Якщо з'являється повідомлення «Цей продукт не доступний для вибраного пристрою або платформи», то ваша модель мобільного телефону не підтримує додаток Adobe Reader.
3
Натисніть клавішу Buy Now, щоб купити Adobe Reader LE 2.5 або клікніть Get Free, щоб спробувати безкоштовну версію Adobe Reader до її покупки. Якщо ви вибрали пробну версію, введіть ваше ім'я та адресу електронної пошти на екрані Trial. Натисніть кнопку Send Information. Потім клікніть Download File Here, щоб почати завантаження безкоштовного програмного забезпечення. Збережіть файл на робочому столі комп'ютера.
4
Підключіть мобільний телефон до комп'ютера через спеціальний кабель, який поставляється в комплектації. Відкрийте вміст внутрішньої пам'яті вашого пристрою та надішліть отриманий файл з робочого столу на телефон. Дотримуйтесь інструкцій вашого пристрою, щоб правильно встановити програмне забезпечення. Дочекайтеся завершення процесу установки, спробуйте запустити його. Переконайтеся, що документи PDF читаються належним чином, і відсутні будь-які проблеми з відображенням шрифтів і сторінок.
5
Оберіть вкладку Registration, якщо ви вирішили придбати повну версію програми. Ви будете перенаправлені на інтернет-сторінку, де потрібно буде вказати інформацію про вашої кредитної або дебетової картки та оформити покупку програми. Це дозволить не тільки переглядати документи більшого обсягу, але й редагувати їх.