Як оформити дитячий майданчик у дитячому саду. Оформлення дитячого майданчика в дитячому саду.

Оформлення ділянки в дитячому саду має бути яскравим, незвичайним і пізнавальним. Будиночки, гірки, гойдалки, турніки - все це сприяє гармонійному розвитку дитини. Одноманітні предмети на території дітям швидко набридають, і тоді наступає момент подумати про внесення чогось нового.
Вам знадобиться
  • - Покришки;
  • - лобзик;
  • - фарба;
  • - будівельна каска;
  • - гіпс;
  • - х/б тканина.
Інструкція
1
Виготовте чарівних равликів. Для цього вам знадобляться старі покришки, фарба і лобзик. Намалюйте на колесі обриси мордочки равлики - голову і ріжки. Також намалюйте шию. За допомогою лобзика виріжте покришку і виверніть. Один кінець колеса загорніть в мушлю і закріпіть саморізами. Кілька равликів будуть чудово виглядати на майданчику.
2
На додаток до равликів змайструєте їжачка. Візьміть будівельну каску, видаліть з неї все зайве. Обмажте шаром гіпсу товщиною в один сантиметр. Далі з гіпсу виліпите голки. Якщо поверхня нерівна і має тріщини, обробіть її пензликом, змоченою водою. Після того як їжачок просохне, можна приступати до фарбування. Намалюйте оченята, рот, ніс. Чорною фарбою можна забарвити голки.
3
В оформленні дитячої площадки використовуйте саморобних курочок і півника. За викрійці зшийте пташине сімейство. Як матеріал використовуйте бавовняну тканину.
4
Набейте курочок синтепоном, якомога тугіше. Поверхня покрийте гіпсом або алебастром. Після того як перший шар підсохне, нанесіть другий. Нерівності сгладьте.
5
Розпишіть вироби акриловими фарбами і покрийте лаком. Щоб пташки стояли, виготовте підставку. За її центру вбийте довгий цвях, а всередину виробів вставте порожній стрижень від авторучки. Стержень надіньте на цвях, і курочки стоятимуть.
6
Встановіть будиночки та конструкції різних форм. Завдяки їм діти зможуть цікаво проводити час на ділянці дитячого саду.
7
Рейкові будиночки з одного боку покрийте тентом або кольоровим матеріалом. Іншу сторону прикрасьте кучерявими рослинами. Такі будиночки користуються у дітей великою популярністю, оскільки дозволяють грати в рольові ігри - в лікарню, школу або сім'ю. Крім того, подібні споруди дозволяють вихователям спостерігати за грою і направляти її в потрібне русло.