Як лікувати медикаментозний риніт. медикаментозний риніт ніж лікувати.

Медикаментозний риніт виникає внаслідок застосування ліків від закладеності слизової носової порожнини. Збільшуючи постійно дозу судинозвужувальних препаратів та зловживаючи протинабряковими засобами, людина погіршує власний стан, внаслідок чого відбувається звикання до крапель. Так як же вилікувати медикаментозний риніт і позбутися від нафтізіновой залежності?
Інструкція
1
Краплі в ніс знімають набряк слизової і звужують судини в той період, коли хворий цього потребує. Відчувши можливість дихання на повні груди, пацієнти продовжують використовувати назальні краплі та спреї. В результаті - стінки судин в буквальному сенсі розучуються самостійно працювати. Постійне застосування крапель сосудосуживающего дії порушує природне харчування слизової оболонки, і вона починає поступово відмирати.
2
Насамперед варто все ж відмовитися від крапель в ніс. Для лікування медикаментозного риніту підійдуть натуральні препарати, схожі по своїй дії з судинозвужувальними засобами, вони не мають негативного впливу на слизову оболонку. Одним з найбільш ефективних препаратів є «Аквалор», який складається виключно з натуральної морської води. Даний спрей допоможе позбутися від медикаментозного риніту. Промивайте також ніс розчином з води і морської солі (одна чайна ложка солі на склянку теплої кип'яченої води).
3
Наступний метод позбавлення від медикаментозного риніту - консервативний. Він полягає в скороченні частоти застосування назальних крапель, до всього цього варто включити процедури фізіотерапії (УВЧ, УФО, промивання). Лікування також передбачає прийоми голкотерапії, але часто і цих методів виявляється недостатньо для повного одужання.
4
Якщо жоден з перерахованих вище способів не допоміг, в цьому випадку буде потрібно оперативне втручання. Під місцевим наркозом проводиться видалення кавернозних пористих тіл за допомогою радіохвильового зонда. В результаті цього тканину судин рубцюється, а дихання відновлюється. Існують і інші методи, які завдяки сучасному обладнанню та новітнім ендоскопічним методикам позбавляють людину від медикаментозного риніту і нафтізіновой залежності безболісно і швидко.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=exJHrfhzT4U
Корисна порада
Ні в якому разі не застосовуйте судинозвужувальні препарати довше 3-5 днів і пам'ятайте, що краплі здатні лише поліпшити носове дихання, але не вилікувати нежить або алергію.