Як створити підключення двох комп'ютерів.

Можна використовувати кілька різних методик, що дозволяють об'єднати два комп'ютери в локальну мережу. Коли мова йде про стаціонарні ПК, розумніше використовувати дротове підключення.
Вам знадобиться
  • Перехресний патч-корд.
Інструкція
1
Кабельне з'єднання двох комп'ютерів забезпечить високу швидкість передачі даних між ними (до 100 мбіт/с). Придбайте перехресний патч-корд потрібної довжини з коннекторами RJ-45 на обох кінцях. Підключіть зазначені конектори до мережевих карт комп'ютерів. Включіть обидва ПК і дочекайтеся завантаження.
2
Через деякий час відбудеться автоматичне визначення нової мережі. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом на будь-якому комп'ютері і перейдіть до списку активних підключень. Відкрийте властивості протоколу TCP/IP потрібної мережевої карти. Активуйте пункт «Використовувати наступний IP-адреса». В перше поле даного меню введіть значення IP-адреси для цього мережевого адаптера, наприклад 192.168.0.1. Аналогічним образів встановіть статичний IP-адресу для іншого комп'ютера, змінивши останню цифру адреси на 2. Дочекайтеся поновлення параметрів мережі.
3
Налаштуйте параметри загального доступу, щоб отримати можливість швидко обмінюватися потрібною інформацією. Відкрийте додаткові параметри спільного доступу. В цей меню можна потрапити через центр управління мережами. Розгорніть меню використовуваного профілю і встановіть галочку напроти пункту «Включити мережеве виявлення». Це ключовий етап настройки, бо саме він надає можливість підключатися до віддаленого комп'ютера.
4
Якщо вам потрібно підключити та налаштувати принтер або МФУ, то активуйте пункт «Включити загальний доступ до файлів і принтерів». Наступного підміню встановите галочку поруч з параметром «Включити загальний доступ, щоб мережеві користувачі могли читати і записувати файли». Якщо дана опція відключена, ви не зможете використовувати мережеві ресурси цього комп'ютера.
5
Натисніть кнопку «Зберегти зміни». Налаштуйте необхідні параметри доступу для іншого ПК. Пам'ятайте про те, що якщо один з комп'ютерів підключений до інтернету, то розумніше використовувати односторонню зв'язок.
Між двома стаціонарними комп'ютерами можна створити дротову або бездротову локальну мережу. Обидва цих типу мають свої переваги і недоліки, тому вибір варіанту залежить від ваших уподобань.
Вам знадобиться
  • - мережевий кабель;
  • - Wi-Fi адаптери.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно забезпечити швидкий обмін інформацією між комп'ютерами, то створіть дротове з'єднання. Придбайте виту пару потрібної довжини. Соедініни цей кабель з мережевими адаптерами обох комп'ютерів.
2
Включіть обидва ПК і дочекайтеся завантаження операційної системи. Через деякий час відбудеться автоматичне визначення і налагодження мережі. Налаштуйте параметри мережевих карт обох комп'ютерів. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом і клікніть по пунтках «Зміна параметрів адаптера». Виберіть іконку потрібної мережевої карти і перейдіть до властивостей цього обладнання.
3
Відкрийте настройки протоколу інтернету TCP/IPv4 і клікніть по пункту «Використовувати наступний IP-адреса». Задайте його значення і збережіть налаштування. Виконайте аналогічний алгоритм для установки постійного IP-адреси мережевої карти іншого комп'ютера.
4
Якщо ви вирішили створити бездротову мережу, то придбайте два Wi-Fi адаптера. Ці плати підключаються до порту PCI системної плати комп'ютера або до роз'єму USB. Підключіть адаптери до комп'ютерів і встановіть для них драйвери. Цей метод раціональний у тому випадку, якщо ви використовуєте стаціонарний і мобільний комп'ютер. В такому випадку вам буде потрібно всього один Wi-Fi адаптер.
5
Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом і перейдіть до управління бездротовими мережами. Натисніть кнопку «Додати» і вкажіть тип мережі «Комп'ютер-комп'ютер». Введіть ім'я майбутнього з'єднання і встановіть пароль.
6
Підключіть другий комп'ютер до створеної бездротової мережі. Налаштуйте параметри роботи бездротових адаптерів, встановивши для них статичні IP-адреси. Цей метод дозволяє швидко відкрити обзедоступние папки іншого ПК, ввівши команду \\ 146.134.123.1 в поле «Виконати». В даному прикладі цифри означають IP-адресу мережевого адаптера комп'ютера, до якого потрібно підключитися.