Як під'єднати веб-камеру до комп'ютера.

Веб-камери призначені для передачі потокового відео в інтернет у режимі реального часу. Природно, ці пристрої можуть бути використані і в інших цілях. Важливим є той факт, що для забезпечення стабільної роботи веб-камери її потрібно правильно підключити і налаштувати.
Інструкція
1
Встановіть веб-каамеру в потрібному місці. Зазвичай для цього використовують монітор комп'ютера або область під ним. Це дозволить вам не повертати голову в бік камери під час спілкування в інтернеті. Підключіть веб-камеру до роз'єму USB вашого комп'ютера. Використовуйте для цього спеціальний кабель, який зазвичай приєднаний до пристрою.
2
Іноді веб-камера обладнана додатковим кабелем, призначеним для підключення мікрофону. Підключіть даний провід до вільного слоту в звуковій платі комп'ютера. Пам'ятайте про те, що в старих моделях звукових карт відсутня можливість перемикання режиму роботи каналу, тобто якщо на ній присутній спеціальний порт для підключення мікрофону, то використовуйте саме його.
3
Встановіть драйвери і програмне забезпечення, що постачається в комплекті з веб-камерою. Якщо даний файли відсутні, то відвідайте офіційний сайт виробника вашої веб-камери. Відкрийте розділ завантажень і скачайте необхідні програми. Це необхідно для стабільної роботи пристрою та зміни її параметрів. Якщо ви не знайшли сайт виробника даної моделі камери, то скористайтеся сервісом http://ddriver.ru. Знайдіть найменування вашої веб-камери і скачайте запропоновані файли.
4
Перезавантажте комп'ютер після завершення вищеописаних операцій. Скористайтеся будь-якою програмою з організації двостороннього відеозв'язку (Skype, Mail.ruАгент тощо) для перевірки працездатності веб-камери.
5
Окремо перевірте мікрофон веб-камери. Налаштуйте його чутливість, використовуючи стандартні засоби операційної системи або іншу програму. Активуйте функцію, що видаляє зовнішні перешкоди.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IRj-XZFUni4